Kdo sexuálně neharašil, jako by nebyl?

Kdo sexuálně neharašil, jako by nebyl?
Autor: Screenshot YouTube
24 / 11 / 2017, 11:00

USA i Evropu drtivě zasáhla vlna obskurní sexuální politické korektnosti.

Co se to děje v Americe, ale i v Evropě v posledních týdnech? Vlna sexuálních obvinění některých známých žen na adresu jejich možná ještě známějších kolegů, zdá se, nebere konce. V síti sexuálního harašení uvízli mnozí slavní herci, nejnověji třeba Sylvester Stallone.

psali jsme: CCTV videa: terorismus, vražda, krádež i sexuální obtěžování

Dá se předpokládat, že to není zadaleka konec této absurdní ,,módní vlny", která se zřejmě brzy přenese i k nám. Jde ale vůbec brát vážně obvinění ze sexuálního obtěžování zmíněných žen, které si stěžují po 10, 20 či více letech?

Domnívám se, že nikoliv. Na vině je totiž naprosto zvrácená politická korektnosti, která velí některým ženám, které zdaleka nejsou zapálené členky feministického hnutí, obvinit ze sexuálního obtěžování zcela automaticky ty muže, kteří si dovolí vyslovit i tu nejmenší  nevinnou poznámku na ženin výstřih či poodhalené stehýnko. Je spíše otázkou, kam až tato absurdita dojde, a kdo se všechno stane obětí novodobé sexuální politické korektnosti, která je už daleko za hranou.

psali jsme: Německá policie je "šokována rozsahem násilí a sexuálního obtěžování" při silvestrovských oslavách v Kolíně nad Rýnem

Své o tom například ví i bývalý ministr školství Marcel Chládek, který si například ,,dovolil" říct své podřízené, že vypadá ,,lahodně". Proti Chládkovi se pak spustila zcela neuvěřitelná mediální kampaň, a jak to dopadlo, všichni víme. Od této chvíle tak raději vyzývám všechny muže, aby se zdrželi veškerých poznámek na oblečení žen, které mohou mít jakkýkoliv sexuální podtext, narážku či poznámku. Mohou totiž také uvíznout v pasti zvrácené sexuální politické korektnosti.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace