Kdo útočil v Londýně? Přece tolerantní a vyšinutý Asiat

Kdo útočil v Londýně? Přece tolerantní a vyšinutý Asiat
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: Asiat
23 / 03 / 2017, 09:00

Lesk a bída českých médií se zase ukázala v plné kráse.

Po šokujícím teroristickém útoku, během něhož zemřeli čtyři lidé, se nám mainstreamová média snaží politicky korektně namluvit, že útočil ,,Asiat ve středním věku". Laskavému čtenáři musí zkrátka stačit fakt, že muž měl ,,kozí bradku" a ,,neevropský vzhled". To je ale přece naprostý nesmysl popírající realitu. Útočníkem byl podle britské televize Channel 4 muslimský nenávistný kazatel, který podporoval IS a měl bohatou kriminální minulost.

Tuto větu však u tuzemského mediálního mainstreamu uvidíte napsanou jen stěží. V úzkostlivé politické korektnosti, kterou tito ,,strážci" demokracie, víry a já nevím čeho všeho střeží, jsou úmyslně čtenáři zamlčována fakta. Tuzemská média tak neplní základní roli, kterou by plnit v demokratické společnosti měla - objektivní a vyvážené zpravodajství.

Média se naopak snaží navodit pocit, že útok nemá nic společného s islámem, a že jde o menší incident pomateného šílence. Viděli jsme tuto neblahou praxi u všech velkých teroristických útoků v minulosti. Hlavně nenapsat, že útočník byl muslim a že by to mohlo alespoň něco společného s islámem. Pokud by čtenář věřil informacím z mediálního mainstreamu, opravdu by uvěřil tomu, že teroristický čin v Londýně spáchal vyšinutý tolerantní Asiat, který útočil v pominutí smyslů.

Takže ještě jednou a jasně: útočil nenávistný muslimský kazatel, který ve jménu své víry chtěl zabít co nejvíc lidí. To je prostá pravda, ostatní informace jsou buď mlžení, nebo cílené dezinformace. Musíme tak bohužel konstatovat, že mediální mainstream opět ve své dezinformační demagogii nezklamal.

 

psali jsme:

Nenávistný kazatel bojuje všemi prostředky proti své deportaci

VIDEO: V Londýně řádil nenávistný muslimský kazatel: čtyři lidil zabil, dalších čtyřicet zranil

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.