Když útočí ti ,,frustrovaní"..

Když útočí ti ,,frustrovaní&quote;..
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: migranti
28 / 12 / 2016, 15:00

KOMENTÁŘ

Na fyzické útoky migrantů si bohužel díky politicky hyperkorektním politikům Evropa zvykla. Nicméně nejnovější útok mladého Somálce v Rakousku, jenž byl asi velmi ,,frustrovaný" z toho, že mu nebyl udělen azyl, ukazuje, že někteří lidé se již naučili vůči těmto lidem účinně bránit. A rozhodně dobrou zprávou je, že to dokáží i ženy.

Somálec, který c Klagenfurtu napadl dvě ženy, které chtěl znásilnit a následně i okrást, se dokázaly jeho útokům ubránit. ,,Frustrovaný" Somálec nakonec sám skončil v nemocnici po zatčení policií.

A proč zde stále operuji s termínem frustrace? Protože i dnes nektěří ,,vítači" a sluníčkářští politikové projevují v krajním případě neuvěřitelnou toleranci vůči těmto útokům, protože je přece spáchali lidé, kteří si do Evropy nepřišli pro sociální dávky, nepáchají teroristické útoky, a jež se chtějí začlenit do majoritní společnosti. Tím, že jim nebyl ,,automaticky" udělen azyl, což je svrchované právo každého suverénního státu, jsou vlastně oprávněni si svou frustraci vybít na nevinných obětech.

Toto zcela scestné myšlení je však evidentně cestou do pekel. Ti ,,frustrovaní" totiž nemají zájem s Evropany jakkoliv koexistovat. Chtějí jen škodit druhým. Dojde to někdy i ,,vítačům"?

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace