Kingston Digital uvádí nové SATA SSD disky KC600

Kingston Digital uvádí nové SATA SSD disky KC600
27 / 10 / 2019, 09:00

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, zahájila dodávky SATA SSD disku KC600. Tento 2,5" disk má rozhraní SATA Rev 3.0 se zpětnou kompatibilitou, nabízí mimořádný výkon a je určen pro stolní počítače a notebooky.

Disk KC600 využívá nejnovější 3D TLC NAND technologii, je optimalizován pro rychlou odezvu systému s neuvěřitelnou krátkou dobou bootování a dosahuje rychlosti čtení až 550 MB/s a rychlosti zápisu až 520 MB/s2. Podporuje rozsáhlou sadu zabezpečovacích funkcí zahrnujících 256bitové hardwarové šifrování AES-XTS, TCG Opal 2.0 a eDrive pro spolehlivou ochranu a zabezpečení dat. Lze ho zakoupit samostatně nebo jako součást montážní sady, která obsahuje vše potřebné pro snadný upgrade stolního počítače nebo notebooku.

KC600 je v současné době k dispozici s kapacitou 256 nebo 512 GB, brzy však bude k dostání také s kapacitami 1024 a 2048 GB1. Nabízí i omezenou pětiletou záruku, bezplatnou technickou podporu a pověstnou spolehlivost produktů Kingston. Více informací najdete na www.kingston.com.

 

1 Část kapacity uvedené na flash paměťovém zařízení se používá pro formátování a další funkce, a není proto k dispozici pro ukládání dat. Skutečná dostupná kapacita pro ukládání dat je tedy menší, než jaká je uvedena na produktech. Další informace najdete v příručce Kingston Flash Guide na kingston.com/flashguide.

2 Neoptimalizovaný výkon při použití základní desky s rozhraním PCIe 3.0. Rychlost se může lišit v závislosti na hostitelském hardwaru, softwaru a použití. Náhodné čtení/zápis 4 kB bloků testováno nástrojem IOMETER při velikosti oddílu 8 GB.

 

Informace o společnosti Kingston můžete najít zde:  

YouTube: //www.youtube.com/kingstontechmemory  

Facebook: //www.facebook.com/kingstontechnologyeurope   

Twitter: //twitter.com/KingstonTech  

Instagram: //www.instagram.com/kingstontechnology  

LinkedIn: //www.linkedin.com/company/kingston  

 

O společnosti Kingston Digital Europe Co LLP.   

Kingston Digital Europe Co LLP je dceřinou společností Kingston Technology Company, Inc., největšího světového nezávislého výrobce paměťových produktů. Kingston vyvíjí, vyrábí a dodává paměťové produkty pro stolní počítače, notebooky, servery nebo tiskárny a také flash paměti pro počítače, digitální kamery/fotoaparáty nebo mobilní zařízení. V rámci svojí globální sítě dceřiných firem a poboček má Kingston výrobní zařízení v Kalifornii, na Taiwanu a v Číně a obchodní zástupce ve Spojených státech, v Kanadě, v Evropě, v Rusku, v Turecku, na Ukrajině, v Austrálii, v Indii, na Taiwanu, v Číně a v Latinské Americe. Pro získání dalších informací volejte +44 (0)1932 738888 nebo navštivte www.kingston.com.   

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace