Kingston přichází s novou řadou SD a microSD karet Canvas Select Plus

Kingston přichází s novou řadou SD a microSD karet Canvas Select Plus
23 / 10 / 2019, 17:00

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, zahájila prodej nové řady SD a microSD karet Canvas Select™ Plus. Ta má nahradit dosavadní řadu Canvas Select inovovanými modely karet s vyšší rychlostí a kapacitou, které jsou zapotřebí zejména pro chytré telefony a digitální fotoaparáty.

Řada paměťových flash karet Canvas Select Plus byla navržena tak, aby vyšší rychlostí, větší spolehlivostí a kapacitou až 512 GB1 lépe uspokojila stále náročnější požadavky uživatelů. Canvas Select Plus podporuje standard Class 10 UHS-I a dosahuje rychlostí až 100 MB/s2, což přináší významné zkrácení doby potřebné k přenosu velkého množství dat.

Nové microSD karty Canvas Select Plus jsou optimalizovány pro použití na zařízeních se systémem Android a splňují podmínky výkonnostní třídy A1 pro velmi rychlé načítání a spouštění aplikací. Díky vylepšeným parametrům karet získají uživatelé více než dostatečnou rychlost a ohromný paměťový prostor k lepší práci s fotografiemi ve vysokém rozlišením, 4K videozáznamy nebo multimédii s bohatým obsahem.

Paměťové flash karty Canvas Select Plus se mohou pochlubit také doživotní zárukou, bezplatnou technickou podporou a pověstnou spolehlivostí produktů Kingston. Více informací najdete na kingston.com.

 

1 Část kapacity uvedené na flash paměťovém zařízení se používá pro formátování a další funkce a není proto k dispozici pro ukládání dat. Skutečná dostupná kapacita pro ukládání dat je tedy menší, než jaká je uvedena na produktech. Další informace najdete v příručce Kingston Flash Guide na kingston.com/flashguide.

2 Rychlost se může lišit v závislosti na hostitelském hardwaru, softwaru a použití.

 

Informace o společnosti Kingston můžete najít na: 

YouTube: //www.youtube.com/kingstontechmemory 

Facebook: //www.facebook.com/kingstontechnologyeurope  

Twitter: //twitter.com/KingstonTech 

Instagram: //www.instagram.com/kingstontechnology 

LinkedIn: //www.linkedin.com/company/kingston 

 

O společnosti Kingston Digital Europe Co LLP.  

Kingston Digital Europe Co LLP je dceřinou společností Kingston Technology Company, Inc., největšího světového nezávislého výrobce paměťových produktů. Kingston vyvíjí, vyrábí a dodává paměťové produkty pro stolní počítače, notebooky, servery nebo tiskárny a také flash paměti pro počítače, digitální kamery/fotoaparáty nebo mobilní zařízení. V rámci svojí globální sítě dceřiných firem a poboček má Kingston výrobní zařízení v Kalifornii, na Taiwanu a v Číně a obchodní zástupce ve Spojených státech, v Kanadě, v Evropě, v Rusku, v Turecku, na Ukrajině, v Austrálii, v Indii, na Taiwanu, v Číně a v Latinské Americe. Pro získání dalších informací volejte +44 (0)1932 738888 nebo navštivte www.kingston.com.  

Tagy článku