Klepe už u Vás exekutor s dražebníkem? Nepanikařte! Ještě je čas Zbavitsedluhu.cz

Klepe už u Vás exekutor s dražebníkem? Nepanikařte! Ještě je čas Zbavitsedluhu.cz
03 / 04 / 2019, 09:00

„Myslel jsem, že to v pohodě, splatím, ale špatně přečtená smlouva o půjčce a pak ten dodatek pod čarou s RPSN…“ Není to Váš případ? Začalo to jako rychlá půjčka na exotickou dovolenou, telefon, bydlení nebo podnikání a shodou náhod a nehod to skončilo jako pravidelná srážka ze mzdy pro nenasytného exekutora. V tom horším případě už šla část majetku do dražby a reálně hrozí, že exekutor dobude i váš dům, váš hrad. Ještě je ale čas na to dát věci do pořádku. My, ze zbavitsedluhu.cz víme, jak ze spirály ven?

Hlavně nestrkejte před problémem hlavu do písku! Tím se nic nevyřeší. Exekuce postihla skoro milion lidí bez rozdílu věku, povolání nebo vzdělání. Teď musíte jen sebrat odvahu a začít jednat! Zavolejte nám na číslo +420 778 707 699, nebo vyplňte jednoduchý formulář na www.zbavitsedluhu.cz a dáme se do toho spolu!

Jaký je postup? Abychom vám pomohli zastavit exekuci, sloučíme všechny vaše půjčky do jedné, nastavíme výhodnější podmínky a nenecháme Vás ani Vaši rodinu dopadnout na dlažbu. Pokud už jste ve fázi, že vám reálně hrozí ztráta domu, vaší střechy nad hlavou, je možnost odkoupit vaší nemovitost, pomoct splatit a zcela se zbavit dluhů. My ze zbavitsedluhu.cz dokážeme zastavit nenasytného exekutora a vrátíme rodinný rozpočet zase do plusu. 

                                   

Jak to funguje?

1. Telefonický hovor

Nejprve absolvujete desetiminutový rozhovor s operátorem. Vzhledem k tomu, že hájíme Vaše práva, neradi  bychom vstupovali do boje nepřipraveni. Musíme detailně zjistit, jak jste na tom.

2. Karty na stůl

Pokud se domluvíme, čeká vás schůzka s aprobovaným pracovníkem. Všechny starosti se nejlépe řeší z očí do očí. V závislosti na složitosti Vaší situace se musíte připravit i na několikahodinové posezení, během něhož budete mít prostor vaši situaci vysvětlit a zdokumentovat, společně se pak vydáme správným směrem k oddlužení. 

3. Realizace řešení

V této fázi již přejdou všechny Vaše starosti na nás. Ať už potřebujete zachránit nemovitost, napadnout nemorální nároky vašeho věřitele, podat insolvenční návrh, zastavit dražbu, vyplatit exekuce, rozběhnout podnikání nebo cokoliv jiného, co souvisí s Vaší současnou finanční situací, budeme tu pro Vás a všechna řešení zprocesujeme jak po stránce finanční, tak i právní.

4. Budoucí vývoj

Vyřešit nejurgentnější a nejakutnější problémy vždy nestačí. Po samotné realizaci řešení se musíme soustředit na naplnění budoucích cílů a prevenci opakovaného vzniku tíživé finanční situace.

Nenechte si vlak dál ujíždět. Pojďme společně zahnat otravné exekutory do kouta. Začít se dá znovu! Stačí jen zavolat na číslo +420 778 707 699, nebo vyplnit jednoduchý formulář na stránkách www.zbavitsedluhu.cz

Tagy článku