Klimatická aktivistka Thunbergová tepe Trumpa: Vychladni a jdi se podívat na film!

Klimatická aktivistka Thunbergová tepe Trumpa: Vychladni a jdi se podívat na film!
Autor: flickr.com (CC BY 2.0)|Popisek: Greta Thunbergová
06 / 11 / 2020, 11:45

Švédská klimatická aktivistka Greta Thunbergová se pustila na svém Twitteru do amerického Trumpa, který nyní bojuje o obhajobu prezidentského křesla.

Greta Thunbergová a Donald Trump se nemají příliš v lásce. Nejprve Trump ,,zaútočil" na 17letou Thunbergovou v momentě, když získala na konci minulého roku prestižní ocenění časopisu Time. Udělené ocenění vnímal označil Trump jako ,,směšné" a poradil Thunbergové ,,kurz sebeovládání".

To si však Thunbergová nenechala líbit a kontrovala o rok později v prezidentských volbách, když se pustila do úřadujícího amerického prezidenta. ,,Tak směšné. Donald musí zapracovat na svém sebeovládání a pak jít na nějaký starý dobrý film s kamarádem. Zvolni, Donalde, zvolni," napsala mladá klimatická aktivistka na svém Twitteru. Thunbergová tak doslova parafrázovala rok starý Trumpův tweet.

Její odpověď americkému prezidentovi získala poměrně širokou publicitu, když byla retweetována téměř 300 000krát.

V těchto dnech obhajuje republikán Donald Trump prezidentskou funkci, kdy stojí proti demokratovi Joe Bidenovi. Souboj je zatím těsný, nicméně pomyslné misky vah se začínají spíše přiklánět k Bidenovi.


Zdroj: jpost.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace