,,Komik" a jeho pes

,,Komik&quote; a jeho pes
Popisek: Karla Šlechtová
17 / 05 / 2018, 08:30

Pes vystavený na hrobu neznámého vojína? Pro ministryni obrany Karlu Šlechtovou, zdá se, žádný problém.

Kontroverzní ministryně obrany Karla Šlechtová, o jejímž konci se na rezortu již dlouho spekuluje, se dopustila dalšího přešlapu. Vyfotila svého psa, jak dlí na hrobu neznámého vojína na pražském Vítkově. Později se za tento exces omluvila, to však nic nemění na tom, že si jej mohla s klidem odpustit.

psali jsme: Ministryně Karla Šlechtová obětí vydírání kvůli radarům?

Aniž bychom chtěli parafrázovat slavný pořad ČST o groteskách Komik a jeho svět, nemůžeme nevidět, do jaké role se Šlechtová sama svým jednáním dostala. Nicméně takoví ,,komikové" nemají ve vládě co dělat. Bohužel se ale nejedná o jedinou ,,botu" ministryně obrany, které se dopustila.

V srpnu minulého roku dotírala fotografie chtivá ministryně (tehdy ještě pro místní rozvoj) na motocyklového závodníka Valentina Rossiho v Brně, kde se uskutečnila velká Velká cena silničních motocyklů v Brně. To však Rossi odmítl. Šlechtová se snažila později své neodbytné chování bagatelizovat, že se chovala normálně, což ale z videí, které obletěly sociální sítě, příliš nevypadalo. Šlechtová svými výstřelky dělá ostudu resortu, v jehož čele (zatím) stojí.

psali jsme: Nové radary pro českou armádu dodá Izrael

Nejlepší by tak bylo, aby ze své funkce odešla, protože nejenže postrádá odbornou kvalifikaci vést ministerstvo obrany, ale její bizarní chování se mnohdy vymyká z kategorie normálnosti.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace