Kompletní řada tepelných síťových kamer Dahua s integrovaným Milestone XProtect VMS

Kompletní řada tepelných síťových kamer Dahua s integrovaným Milestone XProtect VMS
Autor fotografie: Dahua Technology|Popisek: Ilustrační foto
12 / 07 / 2016, 10:15

Dahua Technology, přední světový dodavatel řešení dohledových video systémů se sídlem v Hangzhou, Čína oznámila, že kompletní řada nových inteligentních tepelných síťových kamer bude integrována s Milestone XProtect Video Management Software.

Všechny inteligentní síťové tepelné kamery dostaly špičkový senzor, který jim umožňuje detekovat drobné rozdíly v teplotě, dále pak dosažení vyšší přesnosti detekce a působení v naprosté tmě a za nepříznivých povětrnostních podmínek. Kamery umožňují inteligentní detekci, inteligentní analýzu, inteligentní vnímání, inteligentní sledování a inteligentní ovládání.

Dahua

Mezi tepelné síťové kamery integrovat s Milestone XProtect Video Management Software patří termální hybridní PTZ kamery, hybridní dome kamera, tepelná bullet kamera a tepelná dome kamera.

Dahua

V současné době, je Milestone již kompatibilní s Dahua produkty řad IPC, PTZ a HCVR stejně jako součást NVR.

Kromě toho Dahua plánuje se věnovat v blízké budoucnosti kompatibilitě svých produktů s Milestone XProtect Video Management Software.

Zdroj: Tisková zpráva Dahua Technology

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace