Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2018

Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2018
Autor fotografie: redakce|Popisek: takto má vypadat bezpečná škola
18 / 02 / 2018, 12:00

Bezpečnostní trh nabízí neskutečné množství informací a obyčejný smrtelník nemá šanci všechny důležité novinky a změny sledovat. Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2018 Vám v jednom uceleném dni přinese konkrétní příklady z praxe, včetně přímých kontaktů na různé způsoby řešení. Nabídne Vám vydatné menu inspirací a praktických rad.

Tedy jaké konkrétní menu jsme pro Vás připravili pro 4. ročník?, bude to například:

⦁ Ing. Libor Sladký, prezident Asociace bezpečná škola z. s., vystoupí v doprovodu starostů měst Kraslic, Příbrami, Kolína, Plzně…, a mimo jiné Vám nabídne i zajímavý pohled na problematiku kyberprostoru, například co lze vyčíst z Facebooku…

⦁ O „Zdravé a bezpečné škole“ bude mluvit Jiří Konečný, ředitel a jednatel ELKO EP s.r.o. Prozradí Vám, co všechno umí chytré technologie a jaké využívají zabezpečení.
  
⦁ Problematiku GDPR, aneb „za 5 minut 12“!, shrne prezentace pana Ing. Igora Proseckého, který se svou přednáškou v minulém ročníku vyvolával emoce.

⦁ celé odpoledne bude patřit RIZIKOVÉ VIRTUÁLNÍ KOMUNIKACI, KYBERŠIKANĚ, apod., s mimořádně zajímavými přednášejícími a jejich hosty, o tom ale více zase až příště …


Takže zapište si do kalendáře:

24. 5. 2018 od 9:00 do 16:30 v nové budově Národní technické knihovny v Praze 6, Dejvicích!

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.