Kopal těhotnou muslimku do břicha, až potratila. Je to podlý rasista, řekl soudce

Kopal těhotnou muslimku do břicha, až potratila. Je to podlý rasista, řekl soudce
Popisek: útok
01 / 06 / 2017, 18:00

Sedmatřicetiletý muž napadl muslimku s jejím manželem na parkovišti.

Podle obžaloby měl David Gallacher napadnout muslimskou ženu, kterou doprovázel její manžel, na parkovišti v britském městě Bletchley v srpnu minulého roku.

Když si žena sedala do auta, přistoupil k ní Gallacher a začal jí nadávat, že je,, zasraný problém na tomto místě" a že sem přišla s ,,klaunským oblekem". Poté ji podle soudu zběsile kopal do břicha, i když křičela, že je těhotná. Manžel se pak pokusil násilníka zpacifikovat, ale sám utržil několik ran lahví od vína a taškou, která byla naplněna ledem.

Muž byl po napadení ženy zatčen policií. Podle ní se choval agresivně a muže zákona dokonce pokousal. Při zatýkání pak prohlásil, že má žloutenku. Žena utrpěla vážná zranění, ale útok přežila. Potratila však dvojčata, která čekala. Soudce řekl, že potrat byl bezprostředním důsledkem brutálního útoka Gallachera.

Podle soudce je Gallacher ,,podlý rasista" a o motivech útoku nemůže být v tomto případě sebemenších pochyb. Rasistický motiv obžalovaný odmítl, když prohlásil, že se sám učil, jak se stát muslimem a často navštěvoval muslimskou komunitu. Soudce však Gallacher neobměkčil a byl odsouzen ke čtyřem letům vězení.

psali jsme:

Rozzuřila ho karikatura proroka Mohameda. Americký muslim dostal 30 let za přípravu útoku na texaskou výstavu

 

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace