Krajniak hovorí o kupovaní rómskych hlasov, Kaliňák chce dôkazy

Krajniak hovorí o kupovaní rómskych hlasov, Kaliňák chce dôkazy
Autor fotografie: Wikipedia/ Lkovac, CC BY-SA 3.0|Popisek: Ilustračný obrázok sídla Luník X
13 / 11 / 2017, 14:00

Poslanec Národnej rady Slovenskej republiky Milan Krajniak (Sme rodina) v diskusnej relácii RTVS vyhlásil, že polícia je nedôveryhodná, a to kvôli podozreniam z kupovania rómskych hlasov na východe Slovenska.

Na sídlisku Luník IX získal Richard Raši 91 percent hlasov. Krajniak v diskusnej relácii '' O päť minút dvanásť '' ironicky dodal, že to nebolo pravdepodobne kvôli geniálnej sociálnej politike Smeru.

“Pred voľbami minister Kaliňák aj polícia sľubovali, že zabránia kupovaniu rómskych hlasov. Na sídlisku Luník IX. dostal kandidát Smeru Raši 91 percent hlasov. Raši zvíťazil aj v ďalších 14 obciach, kde majú Rómovia väčšinu. Myslíte si, že to bolo kvôli geniálnej sociálnej politike Smeru?” Spýtal sa Krajniak.

Na tieto odvážne vyhlásenia zareagoval ihneď Minister vnútra Robert Kaliňák, ten zdôraznil že nedôveru vyvoláva práve Krajniak, pretože hovorí takéto veci bez dôkazov.

“Keď hovoríte takéto veci, bez akéhokoľvek dôkazu, nedáte ani trestné oznámenie, tak práve vy ste ten, kto vyvoláva nedôveru. Vašim účelom je len získať popularitu,” zdôraznil Kaliňák

Zo Slovenska:

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace