Krásná Bobbi Brown: Zemřela stejně jako její matka Whitney Houston - ve vaně tváří dolů. Náhoda, sebevražda, nebo vražda?

Krásná Bobbi Brown: Zemřela stejně jako její matka Whitney Houston - ve vaně tváří dolů. Náhoda, sebevražda, nebo vražda?
Popisek: Bobbi Kristina Brown
01 / 05 / 2018, 18:30

Příčinou smrti byla dle pitvy kombinace alkoholu, drog a utopení. Na co opravdu zemřela dcera zpěvačky Whitney Houston (†48), nadějná Bobbi Kristina Brown (†22)? Šlo o nehodu, sebevraždu, nebo dokonce vraždu?

Výsledky pitvy byly zveřejněny v den, kdy by zesnulá Bobbi oslavila 23. narozeniny. Ve zprávě stálo, že měla mrtvola na sobě černá poranění v podobě jizev a modřin. Také jí chyběly dva zuby. Žena navíc vážila pouhých 42 kilogramů.

psali jsme: Geniální producent Weinstein čelí přívalu akčních žen: „Já to nebyl!“ Ona: „Chtěl, abych se s ní líbala.“ Úchyl na útěku

Pitva bohužel nedokázala určit, kdo byl za skon Bobbi Kristiny někdo zodpovědný. Jestli ona sama, nebo její přítel baseballista Nick Gordon (20). Buď sebou před smrtí mládila o stěny domu (krvavé stopy a nalezné zuby), nebo jí někdo „pomohl“. V jejím těle se našly stopy po marihuaně (uklidňující), kokainu (povzbuzující), morfiu (uspávající) a několika benzodiazepinech (lék předepisovaný proti úzkostem).

Dcera slavné zpěvačky Whitney Houston a zpěváka Bobbyho Browna (47) se utopila ve vlastní vaně v domě v Georgii, kde byla 1. února 2015 nalezena s hlavou pod vodou. Když ji našli, byla ještě naživu a posléze strávila několik měsíců v kómatu. Zemřela až půl roku poté. Její matka a otec se rozvedli, když jí bylo 14 let. Mřed smrtí několika mrkla, což podle tamního lékaře ještě neznamená „že by se z lesa vrátila zpátky“.

psali jsme: Hřála si na prsou hada? Hillary Clintonová obětí muže z vlastního týmu. Proč mluvil o luštěninách? Je to opravdu JEN Burns?

Její smrt se až nápadně podobala skonu její matky Whitney Houston, která se v únoru 2012 pod vlivem morfia také utopila v hotelové vaně v Beverly Hills.

Obě ženy jsou nyní pohřbeny vedle sebe na hřbitově v New Jersey.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace