Krásná Pamela (†18), vášnivá Italka, vyvolala revoluci: Ubodal ji a částečně snědl „z lásky“ drogový dealer. Rozřezané tělo v kufrech postavil u dálnice

Krásná Pamela (†18), vášnivá Italka, vyvolala revoluci: Ubodal ji a částečně snědl „z lásky“ drogový dealer. Rozřezané tělo v kufrech postavil u dálnice
Popisek: Pamela Mastropietro
15 / 05 / 2018, 18:00

Za bílou rakví pokrytou květinami šlo v Římě několik set lidí, mezi nimiž byli její příbuzní a přátelé. Mnozí měli na sobě trička s fotografií usmívající se osmnáctileté Pamely Mastropietrové. Její tělo se našlo rozřezané a pohozené ve dvou kufrech u silnice. Zabita a částečně snědena byla v lednu 2018 ve městě Macerata ve střední Itálii (nedaleko Říma).

Z vraždy jsou podezřelí tři Nigerijci, z nichž jeden je drogový dealer, údajný milenec Pamely. Kráska zemřela krátce po ukončení léčby drogové závislosti, ale vše nasvědčuje tomu, že šlo o ukončení předčasné. Po večírku a hádce ji její nigerijský milenec (se kterým spala za drogy) ubodal a rozřezal se několika kumpány z gangu na kusy.

psali jsme: Mike Tyson: Mlátička, která plivala uši a na stará kolena se stala komikem

Některé časti jejího těla (ňadra, břicho a vagínu) pak společně snědli poté, co si ostatky upravili v kuchyňce pronajatého bytu. Co zbylo, nacpali do kufrů. Ty pak během jízdy luxusním vozem vyložili u dálnice.

Pohřbu se zúčastnil nigerijský velvyslanec v Itálii. Nigerijská drogová mafie je zde velmi mocná, ve velkém prodává hašiš, ale bohatne především na heroinu a kokainu. Kombinace těchto dvou drog patří mezi nejnebezpečnější – zatímco heroin tlumí, kokain velí k aktivitě a pocitu moci.

psali jsme: Jak krásná Mária, luxusní prostitutka, zastřelila příbuzného amerického prezidenta a vyplakala si pouhých 13 let v base. Již míří domů!

Brutální vražda a následný rasistický útok otřásly Itálií před volbami, které se konaly v březnu. Ve společnosti panuje oprávněně panuje frustrace kolem imigrantů. Itálie se po válkách v arabském světě stala tranzitní zemí imigrantů.

V minulých letech sem imigranti dorazili v řádu milionů. Ve městě Macerata, kde zabili Pamelu, byla vlastenci pojmenována ulice na památku mrtvé dívky dlouhým názvem: „Ulice Pamely Mastropietrové, oběti nigerijské mafie“.

psali jsme: Mámin mazánek Sváťa Štěpánek: Zapomenutý sériový vrah, který nenáviděl ženy: „A o mamince už něco víte? Ne? Však se s ní brzy shledáte!“

Hrůzný čin provází „nomen omen“, který je rozbuškou masových nepokojů. „Macerata“ znamená italsky „zbitá“ a Pamelino příjmení „Mastropietro“ má silný náboženský význam, protože je v překladu „Pán Petr“.

Krásná Pamela se tak stala symbolem boje proti imigrantům, rozmělňování místní historie a obranou na drogách závislých žen, které jsou často považovány jen za sexuální objekt.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival  - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku