Křesťanského kněze zasypaly muslimské děti kamením. Křičely u toho Allahu Akbar!

Křesťanského kněze zasypaly muslimské děti kamením. Křičely u toho Allahu Akbar!
Autor: Flickr.com|Popisek: muslimské děti
30 / 10 / 2016, 10:00

Etiopský vikář, který právě navštívil německé město Raunheim, byl napaden třemi dětmi, které po něm házely kamení.

Při útoku mladiství výrostci křičeli Allahu Akbar! Děti byly ve věku 10 - 12 let.

Podle listu Daily Express se procházel 47letý kněž z Etiopie po městě v doprovodu místního kněze oděn do křesťanského hábitu a na krku měl krucifix. Když tři muslimské děti dvojici viděly, na etiopského kněze zaútočily.

Oba muži se snažili ve spěchu děti vyfotit, ale těm se podařilo utéct. List Daily Express neuvádí, zda byl  kněz či jeho kolega, který mu dělal doprovod, zraněn.

Představitelé rady města konstatovali, že se jedná o ojedinělý incident, protože podle nich spolu odlišné náboženské skupiny vycházejí ve městě dobře.

Zdroj: express.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace