Krizová linka Husitské diakonie vám poskytne telefonickou krizovou pomoc a základní poradenství

Krizová linka Husitské diakonie vám poskytne telefonickou krizovou pomoc a základní poradenství
Autor fotografie: Husitská diakonie|Popisek: Ilustrační obrázek
26 / 11 / 2020, 19:00

Nejen kvůli pandemii koronaviru a všem jejím důsledkům jsme se pro vás rozhodli zřídit novou službu. Krizová linka Husitské diakonie vám poskytne telefonickou krizovou pomoc a základní poradenství.

Služba je určena všem, kteří se ocitli v těžké životní situaci. Svěřit se našim zkušeným terapeutům a krizovým interventům můžete zcela anonymně. Hovory nejsou nahrávány a nezobrazuje se ani číslo volajícího. Nemůžeme vám proto volat zpět, ani poslat SMS.

Na lince 222 766 030 poskytujeme od 1. 12. 2020 každé úterý a čtvrtek 10.00 - 12.00 a 16.00 - 20.00 krizovou intervenci.

Služby jsou poskytovány zdarma, hradíte pouze poplatek svému operátorovi dle tarifu, který využíváte pro hovory s „pevnou linkou“.

Naši terapeuti a krizoví interventi se řídí etickým kodexem pracovníků linky důvěry a pracoviště linky důvěry.

Více na www.husitskadiakonie.cz

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.