Kuchař z americké bitevní lodi o sobě prohlásil, že je Rus

Kuchař z americké bitevní lodi o sobě prohlásil, že je Rus
Autor: Volné dílo|Popisek: USS Missouri, kde hrál Seagal kuchaře Rybacka
13 / 08 / 2022, 08:15

Sestup herce akčních filmů Stevena Seagala na úplné dno pokračuje raketovým tempem. Kdysi populární herec se objevil v ruské televizi v pořadu Vladimira Solovjova.

Sestup bývalého akčního herce Stevena Seagala na úplné dno pokračuje raketovým tempem. Kdysi populární herec se objevil v ruské televizi, v pořadu Vladimira Solovjova.

Zde se tato hvězda vyjádřila nejprve k útoku na vězení v Olenivce, kde zahynulo celkem 53 osob, převážně z řad obránců továrny Azovstal, z pluku Azov, který zde po mnoho týdnů vzdoroval ruské agresi.

Na internetu razí proruská propaganda tezi, že „Azováky“ nechal zlikvidovat Zelenskyj, aby zabránil jejich výpovědím, a nechal to provést ukrajinskou armádou pomocí útoku raketami HIMARS. Putinův „užitečný idiot“ Seagal tuto teorii v rozhovoru s Solovjovem potvrdil, že raketový útok byl proveden systémem HIMARS a že to rozhodně nebyla bomba uvnitř budovy.

„Mohu vám na miliardu procent říci, že to nebyla bomba, která by vybuchla od přízemí nahoru. Bylo vidět, kam střela přiletěla zvenčí, a všechno spálila,“ prohlásil v propagandistickém pořadu Seagal.

Dále také uvedl, že Ukrajina je plná statisíců nacistů ochotných jít bojovat a korunu svým názorům nasadil tím, když prohlásil, že je Rus a Rusko je jeho domov, protože otcovi prarodiče byli ruští Židé.

Sedmdesátiletý Seagal je znám svou fascinací Putinovým Ruskem a již v srpnu 2014 koncertoval se svou kapelou na Krymu a veřejně prezentoval svou podporu ruským separatistům a novému uspořádání Krymu. V roce 2016 získal ruské občanství.

Zdroj: Russija 1, Newsweek

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace