Kvalita ruských silnic? Katastrofa

Kvalita ruských silnic? Katastrofa
Autor: YouTube|Popisek: Kvalita ruských silnic? Katastrofa
21 / 01 / 2015, 17:15

21.1.2015 / Stěžujete si na kvalitu našich silnic? Jsou perfektní....ve srovnání s Ruskem. VIDEO

Čeští řidiči si často stěžují na naše nekvalitní silnice a dálnice. Ale když se podíváte na video, zjistíte, že na tom nejsme tak špatně....

Zdroj: YouTube, ???? ?? ??????????

Zdroj: YouTube, SpacePredator Rus

A někteří řidiči si z toho udělali dokonce sport a jak je vidět na těchto záběrech, soutěže se v minulém roce zúčastnila i ukrajinská reprezentace: 

Zdroj: YouTube, ???? ?????

Psali jsme také:

Neuvěřitelné nehody ruských policistů

Souboj nejmodernějšího ruského tanku.....s bahnem

Lunochod firmy ZIL pro ruskou armádu

Bezpečnost silniční dopravy porusku

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace