Land Rover Defender 6x6

Land Rover Defender 6x6
Autor fotografie: Kahn Design|Popisek: Flying Huntsman 6x6
11 / 08 / 2015, 10:00

Jste smutní, protože Mercedes přestal vyrábět svůj model G 63 AMG 6x6? Je tu plnohodnotná britská náhrada Flying Huntsman.

Tuningová firma Kahn Design si vzala do parády Land Rover Defender 110 a vznikl Flying Huntsman s jednou nápravou navíc. Protože celkově vůz narostl asi o 1,2 metru na délku, řekli si u Kahna, že původní malý diesel není pro Huntsmana dost dobrý a nahradili ho osmiválcem o objemu 6,2 litru z produkce General Motors o výkonu 500 koní.

Psali jsme: Mercedes G63 AMG 6x6 v rukách Hammonda z Top Gear

Další stroje budou mít výkon už jen 430 koní, které tento motor produkuje standardně.

Flying Huntsman

Interiér pro zhýčkané klienty je vybaven rudou kůží a tweedovou látkou, a samozřejmostmi jako je audiosystéms Bluetooth, automatická převodovka, vyhřívání čelních skel, perimetrický alarm atd.

Flying Huntsman

Cena za tohoto broučka dosahuje částky lehce přes 300 000 dolarů

Zdroj: Kahn Design

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace