Le Penová apeluje na mladé, aby ji volili. Jsme jedinou reálnou alternativou, říká politička

Le Penová apeluje na mladé, aby ji volili. Jsme jedinou reálnou alternativou, říká politička
Autor: flickr.com|Popisek: Marine Le Penová
07 / 04 / 2017, 07:30

Marine Le Penová vyzvala mladé voliče, aby jí dali svůj hlas v nadcházejících volbách.

Další předvolební zastávkou pro předsedkyni Národní fronty Marine Le Penovou bylo Bordeaux, kde promluvila zejména k mladým voličům, o jejichž hlasy se také uchází.

Podle francouzských politologů může být přízeň mladých lidí či studentů v prezidentské volbě rozhodujícím faktorem. V průzkumu, který byl před necelým měsícem uveřejněn, by 24% voličů mezi 18 - 24 lety dalo svůj hlas právě Le Penové. Podle předsedkyně Národní fronty je tato formace v současné době jedinou reálnou alternativou k ostatním stranám establishmentu.

,,Volte! Jsme na rozbřesku změny," prohlásila předsedkyně Národní fronty asi k 2 000 lidí ve známém přístavním městě. Politička, která má velmi dobrou šanci se stát příští francouzskou prezidentkou, dále řekla, že chce zajistit, aby mladí Francouzi mohli ve své zemi nerušeně žít a a pracovat. Mladým lidem, hlavně studentům, kteří byli přítomní na mítinku, Le Penová slíbila rozšíření ubytovacích kapacit, příspěvky na bydlení a daňová zvýhodnění pro mladé podnikatele.

Na mítinku Le Penová hovořila o ,,divoké globalizaci", která podle ní ničí francouzský průmysl, a o dlouhodobé snaze omezit nezaměstnanost mladých lidí a absolventů vysokých škol. Le Penová řekla, že Francie je v současné době ,,bez kontroly, ochrany a hranic" a vyzvala své příznivce, aby se připojili k evropské myšlence rozmanitosti národů v Evropě, ,,která má své kořeny v bohaté historii".

 

psali jsme:

Budu absolutně zděšená, pokud Le Penová vyhraje, řekla bruselská expertka na evropskou integraci

 

Zdroj: express.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace