Le Penová dostala významnou podporu. Chce ji volit přes polovina policistů, ukázal průzkum

Le Penová dostala významnou podporu. Chce ji volit přes polovina policistů, ukázal průzkum
Autor: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: Marine Le Penová
22 / 04 / 2017, 16:00

Podle průzkumu realizovaného před nadcházejícími prezidentskými volbami chce přes polovina policistů volit Marine Le Penovou.

Podle Institutu IFOP chce svými hlasy podpořit Marine Le Penovou 51% policistů, kteří se účastnili průzkumu. IFOP uvádí, že důvod podpory předsedkyně Národní fronty je především její silné protiteroristické postoje a zdůrazňování bezpečnostní problematiky.

Le Penová má v tomto směru daleko vyšší podporu než její hlavní protivník, centrista Emmanuel Macron. Ten v průzkumu institutu IFOP získal podporu pouze 16,5% hlasů policistů.

Policisté i další voličské skupiny pak ocenily snahu Le Penové, která se před prezidentskými volbami zavázala v manifestu, že v případě jejího vítězství bude usilovat o deportování zahraničních kriminálníků a uzavření mešit, v níž káží extremističtí imámové. Neméně důležitým bodem v manifestu je také posílení policejního sboru o dalších 15 000 policistů.

,,Ochráním vás. Mé první opatření bude obnova kontroly hranic. Volba, která proběhne v neděli, je jednoduchá. Je to to volba mezi Francií, která znovu povstane, nebo Francií, která se potopí," řekla Le Penová na jednom z posledních předvolebních shromáždění. Policisté mohou ještě významným způsobem zamíchat kartami právě ve prospěch Le Penové.

První kolo ostře sledovaných prezidentských voleb proběhne už zítra.

 

psali jsme:

Marine Le Penová vzkazuje: Evropané, probuďte se!

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace