Letadlo DHL přejelo přistávací dráhu a havarovalo na silnici

Letadlo DHL přejelo přistávací dráhu a havarovalo na silnici
Autor fotografie: Malpensa Spotters
05 / 08 / 2016, 11:45

Nákladní Boeing 737 společnosti DHL letící z Paříže na italské mezinárodní letiště Bergama Orio al Serio sklouzl po mokré přistávací dráze, projel přes několik překážek a skončil na silnici.

Dramatické fotografie havárie byly zveřejněny na Twitteru. Jako zázrakem nikdo, včetně tří členů posádky na palubě nebyl zraněn.

Živé video z místa neštěstí:

Havárie se stala ve 4 hodiny ráno místního času a způsobila dočasné uzavření letiště, od 6:47 již ale normálně funguje.  

Zdroj: RT

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.