Manévry na michiganském letišti: Neznámý pachatel vážně pobodal policistu

Manévry na michiganském letišti: Neznámý pachatel vážně pobodal policistu
21 / 06 / 2017, 16:45

Mezinárodní letiště ve městě Flint v americkém státě Michiganu dnes bylo evakuováno po útoku neznámého muže na policistu. Toho pobodal do krku, z něhož pak policista silně krvácel. Podle serveru RT je v bezprostředním ohrožení života. Pachatel byl na policií zadržen. Motiv útoku na policistu zatím není znám.

/AKTUALIZOVÁNO/ FBI vyšetřuje incident, který se stal na letišti Flint ve státě Michigan, jako terorismus. Padesátiletý islamistický radikál identifikovaný jako Amor Ftouhi tam napadl policistu, kterého těžce zranil nožem do krku. Přitom křičel Alláh akbar! (Bůh je veliký) a že všichni zemřou kvůli tomu, že umírají lidé v Sýrii, Afghánistánu a Iráku. Policista byl v kritickém stavu převezen do nemocnice, nyní je už ve stabilizovaném stavu. Útočník byl zatčen policií a nachází se ve vazbě.

 

Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace