Letošní veletrh FSDays překonal svojí návštěvností předchozí ročníky

Letošní veletrh FSDays překonal svojí návštěvností předchozí ročníky
Autor fotografie: Mascotte|Popisek: FSDAYS 2015
22 / 09 / 2015, 20:45

VIDEO + FOTOGALERIE

Ve dnech 15. – 19. září 2015 se v PVA EXPO PRAHA uskutečnil již 7. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015 (FSDays 2015). 

Jeho hlavnímu tématu BEZPEČNÁ ŠKOLA se věnovaly nejen mnohé expozice vystavovatelů, ale i celodenní odborná konference, které se zúčastnilo neuvěřitelných 170 registrovaných účastníků.

Veletrh FSDays je každoročně originální přehlídkou nejnovějších trendů a postupů sloužících v protipožární ochraně, mechanických a elektronických zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, prostředků sloužící k ostraze a ochraně objektů, systémů pro inteligentní budovy…apod.

Veletrhu FSDays se letos zúčastnilo na 40 vystavovatelů na ploše 1.200 m2. Celý komplex veletrhů For Arch a FSDays 2015 navštívilo za 5 dní 80.000 návštěvníků a zúčastnilo se jej 830 domácích a zahraničních vystavovatelů.

O celých 40% se zvýšil počet odborných, cíleně zvaných návštěvníků veletrhu FSDays 2015!

8. ročník veletrhu - FSDays 2016 se uskuteční opět v měsíci září příštího roku, tentokrát ve dnech 20. – 24. 9. 2016.

Galerie

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.