Levicový extrémista, který znásilnil ve squatu Klinika nejméně dvě dívky z hnutí MeToo, se údajně přiznal

Levicový extrémista, který znásilnil ve squatu Klinika nejméně dvě dívky z hnutí MeToo, se údajně přiznal
Popisek: Jiří Feryna
04 / 10 / 2018, 14:00

Levicový aktivista Jiří Feryna se opil pod obraz, nadopoval prášky a znásilnil dvě aktivistky v prostorách žižkovské Kliniky. Učinil tak přesto, že mu několikrát řekly jasné „Ne.“ Policie případ odložila, ale aktivista se prý nyní přiznal ,,soudruhům" z Kliniky.

Dívky se s otřesným zážitkem svěřily se svým soudružkám z hnutí MeToo a vše popsaly na sociálních sítích. Případ zašetřovala policie, ale dívky vše odvolaly, tak podle policie zřejmě ke znásilněním ani nedošlo, nanejvýš to byl jen neprůkazný pokus.

Lze jen spekulovat, proč dívky svá původní tvrzení stáhla. Zřejmě jim bylo jasné, že násilné sexuální orgie by mohly ohrozit setrvání jejich aktivistické buňky v prostorách nelegálně obsazené kliniky. Na druhou stranu pokud byly dívenky znásilněny a zatajily to, popřely tím ideály svého hnutí. Musí to být peklo, v tomhle žít.

psali jsme: Švédské řešení epidemie znásilnění: náramek na ruku

„Jsem rád, že mi to vyšlo,“ nechal se prý slyšet radikální aktivista Feryna, který v minulosti vzbudil rozruch a odpor svým výrokem, že „pedofilové by měli být lépe pochopeni.“ Mohlo by to budit dojem, že Feryna není duševně v pořádku, „aktivismus“ jen předstírá a ve skutečnosti mu jde jen o to, aby si konečně našel holku.

Pokud je Feryna „rád, že mu vyšlo“, jak tvrdí zdroj z Kliniky, pak je jen otázkou času, kdy udeří znovu. A pokud se tak stane, napadené dívky budou opět mlčet „ve vyšším zájmu“. Což vede k otázce, co se v té černé díře vlastně děje a nejen když zhasnou. Zda nejsou „kurzy čínštiny“, které tam mimo jiné údajně probíhají, ve skutečnosti spíše „exkurzy“ do jiných světů.

O podrobnostech znásilňování duševně nemocným opilcem Ferynou prý v Klinice ví každý, ale bojí se s tím jít ven, aby neohrozil budoucnost tohoto nelegálního projektu. Tak jeho aktivity uvnitř Kliniky zůstávají obestřeny tajemstvím a v tom genderově ideologickém transgender chuchvalci již není vlastně ani jasné, zda je Feryna predátor, nebo oběť.

Budovu bývalé plicní kliniky obsadila v prosinci 2014 skupina radikálů, politicky propojených na Pirátskou stranu. Stát se je pokusil několikrát vyhnat, ale díky jejich propojení na politické kruhy se tu anarchisté stále drží. Případ se vleče, nyní je ve stádiu dovolání u Nejvyššího soudu.

psali jsme: Znásilnění muslimky Ježíšem jako zkouška hranic únosnosti

Feryna je ztělesněním agresivní ideologie, jejímž projevem je například zvrácené hnutí MeToo, které likviduje bohaté a vlivné muže. Příznivkyněmi tohoto hnutí jsou i dvě dívky, které Feryna „údajně“ znásilnil. Oficiálně jsou členkami extrémně levicovových, ultrefeministických buněk s názvem ZdruŽeny a Prázdné trůny.

Aktivity obskurní party z Kliniky, jejichž pěstí je politizace pohlaví, našly politické zaštítění v Pirátské straně, které patří mezi nejextrémističtější politická uskupení v Evropě, které mají zastoupení v Parlamentu.

V čele evropských Pirátů je tzv. Pirátská internacionála, kterou vede muslim Saouli, žijící ve Švýcarsku a kanadská ultrafeministka Lamonová, známá pod přezdívkou Rudá Bailey.

Radikál Feryna tvrdí, že se cítí jako žena, a penis mu v podstatě překáží. Připouští, že možná na tu či onu mladou aktivistku možná někdy nalehl(a), ale že si vlastně nic nepamatuje, protože je duševně nemocný, bere silné léky a na to pije kořalku.

Mnozí si možná vzpomenou na případ „Guru Jára“.  Duchovní vůdce Jaroslav Dobeš pod praporem spirituality pronikl do několika desítek žen pod záminkou „odháčkování“, tedy „vytěsnění“ bývalých milenců. Nyní sedí na Filipínách.

Tagy článku