Likvidace Ukrajiny jako státu je pro Rusko jediná cesta - šílenství ruského poslance

Likvidace Ukrajiny jako státu je pro Rusko jediná cesta - šílenství ruského poslance
Autor fotografie: Pixabay License Free for commercial use|Popisek: Ruský imperialismus v praxi
10 / 12 / 2022, 17:00

V ruských médiích lze nalézt od února 2022, kdy Rusko přepadlo Ukrajinu, různé bizarnosti. Jednu z posledních přinesl list Komsomolskaja Pravda, když jejich redaktor navštívil údajně nejchytřejšího poslance ruské Dumy, Anatolije Wasermanna.

Podivná postavička muže vyhlížejícího trochu jako Rasputin v prapodivném oblečení redaktorovi vykládala o svém pohledu na ruskou dobyvačnou válku na Ukrajině. Rodák z Oděsy se domnívá, že lidé na Ukrajině trpí tzv. Stockholmským syndromem a jsou rukojmí své vlády a Západu. Proto údajně s příbuznými již nekomunikuje.

Jaká je podle Wasermanna budoucnost Ukrajiny? Zde je to jednoduché a podle ruského poslance Ukrajina nemá jako nezávislý a samostatný stát žádnou budoucnost.

Samotný fakt nezávislosti Ukrajiny je extrémně nebezpečný pro její sousedy, ale ještě více pro její občany a ruskou většinu. A nemůže existovat jiná budoucnost než ta, kdy bude toto nebezpečí odstraněno.

Redaktor nakousl i odstranění pomníku Kateřiny Veliké v Oděse (pomník se po schválení radou města stěhuje do muzea). Poslanec Wasermann se snaží v Dumě přesvědčit své kolegy, aby přijali zákon, že odstranění nebo zničení památek s vazbou na ruskou historii bude znamenat jejich následnou restauraci na náklady těch, kteří se na jejich demolici podíleli.

Takže pokud Biden, potažmo Spojené státy nebudou souhlasit s proplacením svého podílu viny na těchto „zločinech“, Rusko bude muset zabavit majetek USA.

Anatolij Alexandrovič Wasermann tyto názory na Ukrajinu a USA prezentuje již od roku 2014 a nezákonné anexe Krymu Ruskem. Ostatně ruské občanství získal tento ukrajinský renegát v roce 2016, kdy mu občanství udělil Vladimir Putin.

Jako jednoho z největších sovětských vůdců vidí tento renegát Stalinova řezníka Beriju, kdy podpořil aktivitu na výstavbu muzea tohoto člověka.

Zdroj: kp.ru

Tagy článku