Lil Kim: Vášnivá raperka dostala rok vězení a milionovou pokutu za křivé svědectví o přestřelce v rádiu

Lil Kim: Vášnivá raperka dostala rok vězení a milionovou pokutu za křivé svědectví o přestřelce v rádiu
Popisek: Lil Kim
12 / 02 / 2018, 19:00

Lhala u soudu jak když tiskne. Lil Kim, která zbohatla deklamováním textů do rytmické hudby (Svoboda, fuck, black, free, fuck...) byla odsouzena k ročnímu vězení a pokutě 50 tisíc dolarů za křivé svědectví ohledně přestřelky v rádiu, pro které pracuje.

Slečna Jonesová nechala při svědectví před velkou porotou daleko za sebou imič „bad girl“ a stala ze z  ní vystrašená občanka a volička, která chce jen přežít a doufá, že jí neodsoudí.

Přestřelka se v  rádiu Hot 97 odehrála jinak, než jak ji vypověděla Kim, která doufala, že bude mít z  výsledku finanční prospěch. Vyvázla tak, že tvrdila, že se vůbec nic nepamatuje, protože byla zhulená.

Kimberley Denise Jonesová ( 11. července 1976, Brooklyn, New York, USA) je americká "rapperka", textařka a herečka.

Brooklyn

Brooklyn, zde Lil Kim vyrůstala

Narodila se v newyorské čtvrti Brooklyn v roce 1975. Roku 1983 se její rodiče rozvedli, ona poté vyrůstala u svého otce, který ji ovšem později vyhodil z domova.

psali jsme: „Tenistka Venus Williamsová mi zabila manžela“, tvrdí žena, které vjela miliardářka na dálnici do cesty

Poté žila se svou sestřenicí ve čtvrti Queens. V  tamních ulicích poznala za soumraku rappera The Notorious B.I.G., který prý velmi ovlivnil její život. Žili spolu několik let.

Notorious Big

Rapper The Notorious B.I.G.

V roce 1997 Notoriouse zastřelili při pouliční přestřelce. Kim pak vystupovala na tour Puff Daddyho, který je také úspěšným černochem, nedělajícím zásadní problémy Bílému domu.

psali jsme: Nejhledanější žena světa: USA zdvojnásobily odměnu na dopadení aktivistky Deborah Chesimardové

Kvůli svému pobytu ve vězení (2005) neměla Lil Kim čas propagovat své nové album, což je škoda, protože by si ho asi leckdo koupil, nebo nedejbože zdarma stáhl na netu.

Po deseti měsících byla Lil Kim (Jones) propuštěna z  vězení na tříletou podmínkou a začala vystupovat v televizních show, ve které již mluví pravdu a nic než pravdu.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace