Lokální číslo v aplikaci Viber vám umožní přijímat telefonické hovory a SMS zprávy bez roamingových poplatků

Lokální číslo v aplikaci Viber vám umožní přijímat telefonické hovory a SMS zprávy bez roamingových poplatků
12 / 04 / 2019, 07:30

Viber, jedna z předních komunikačních platforem na světě, oznamuje zahájení své zcela nové služby pro registrované uživatele, Viber Local Number (Viber lokální číslo). Tato nová služba umožňuje uživatelům používat lokální číslo, ať jsou kdekoliv. Kdokoliv, kdo nepoužívá Viber, jim tak může volat nebo posílat SMS na toto číslo bez jakýchkoliv roamingových poplatků.

Lidé na cestách za byznysem tak mohou svým lokálním klientům poskytnou číslo, na kterém mohou být kontaktováni zdarma. Milovníci cestování mohou toto číslo používat při rezervování ubytování nebo jakýchkoliv jiných aktivit.

Služba Viber Local Number je dostupná po celém světě, mezi první země, kde je možné pořídit si takové lokální číslo patří Velká Británie, Spojené státy americké a Kanada, další země budou v blízké budoucnosti rychle přibývat. Viber Local Number umožňuje uživatelům přijímat hovory a SMS zprávy než jakýchkoliv poplatků a omezení.

Prvních 10 000 uživatelů získá tuto službu za speciální cenu 1,99 USD měsíčně. Další uživatelé zaplatí měsíčně 4,99 USD a službu mohou každý měsíc vypovědět bez poplatků.

A jak Viber Local Number získat? Stačí si v aplikaci otevřít záložku Více a kliknout na Místní Viber číslo.

“Nová služba Viber Local Number obohacuje naše uživatele a poskytuje jim další komunikační možnosti,” řekl Djamel Agaoua, generální ředitel Viber. “Jsme rádi, že můžeme uživatelům nabídnout další možnost, jak se cítit v bližším kontaktu s těmi, se kterými komunikovat potřebují nebo chtějí. Ať jde o expaty, kteří potřebují lokální číslo nebo o obchodníky, kteří potřebují, aby jejich klienti měli pocit, že jsou jim vždy na blízku, tato nova služba jim dává možnost být lokální, ať již jsou kdekoliv.”

Viber Local Number je dostupné pro iOS a Android verzi mobilní aplikace Viber.

 

O platformě Rakuten Viber

V Rakuten Viber spojujeme lidi. Bez ohledu na to, kdo jsou nebo odkud jsou. Naše celosvětová uživatelská základna má přístup k řadě funkcí, jako jsou individuální rozhovory, videohovory, skupinové zasílání zpráv, novinky a diskuze se svými oblíbenými značkami a celebritami. Našim uživatelům zajišťujeme bezpečné a svobodné prostředí pro sdílení svých emocí. Rakuten Viber je součástí Rakuten Inc., světového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančních služeb. Jedná se o oficiální komunikační kanál týmu FC Barcelona a oficiálního partnera pro rychlé zasílání zpráv a volání týmu Golden State Warriors. Připojte se k Viber ještě dnes a užijte si nejlepší komunikační zážitek na světě! Zajímají vás další informace o Rakuten Viber? Naleznete je zde brand center. Připojte se ke komunitě Viber Czech Republic Community a získávejte zprávy o Viber novinkách jako první!

Tagy článku

Diskuse