Londýnská stanice metra evakuována, na místě jsou policejní jednotky

Londýnská stanice metra evakuována, na místě jsou policejní jednotky
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
24 / 11 / 2017, 18:00

Londýnská stanice metra Oxford Circus musela být narychlo evakuována, na místě operují ozbrojené jednotky policie. Ve stanici mělo dojít k blíže nespecifikovanému incidentu. Policie podle serveru RT.com potvrdila, že došlo ke střelbě na ulici Oxford Street a ve stanici metra Oxford Circus. Policie rovněž lidem radí, aby se těmto oblastem vyhnuli.

/AKTUALIZOVÁNO/ ,,Velké manévry", které probíhaly okolo ulice Oxford Street a stanice města Oxford Circus, byly nakonec policií odvolány s tím, že nezajistila žádné podezřelé. V oblasti svědci slyšeli střelbu a lidé, kteří byli narychlo evakuováni ze stanice metra, se domnívali, že může jít o teroristický útok. Policie vyzvala Londýňany, aby ji kontaktovali, pokud by byly svědky nečeho podezřelého.

 

Podrobnosti připravujeme...

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.