Londýnský imám požaduje odškodnění. "Využili jste pařížského incidentu proti nám!"

Londýnský imám požaduje odškodnění. &quote;Využili jste pařížského incidentu proti nám!&quote;
Autor fotografie: YouTube/screenshot|Popisek: Hani al-Sibai
27 / 11 / 2015, 18:15

Požaduje reparace, protože "muslimové teď zažívají to samé, co Židé za druhé světové války."

Server memri.org zveřejnil video z posledního kázání kontroverzního muslimského duchovního Hani al-Sibai z pátku 20. listopadu v Londýně pod názvem"Osud muslimů po pařížských incidentech.“

18. listopadu jsme zveřejnili podobný článek "Šokující páteční kázání muslimského duchovního ve Francii: „Naše děti budou jednou vládci Francie, Belgie, Německa a Velké Británie!“

Hani al-Sibai  se už "proslavil" svým slovním útokem proti redaktorce libanonské televize, kde jí řekl: “Drž hubu, ať můžu mluvit. Je pod mou úrovní dělat s tebou rozhovor, jsi žena…“

Hani al-Sibai al-Kalb je sunnitský duchovní z Egypta, který žije v Londýně jako politický uprchlík. Veškeré dosavadní snahy o jeho deportaci selhaly. Al-Sibai přicestoval do Velké Británie v roce 1994 a tvrdil, že byl mučen egyptskou policií, protože zastupoval svoje islámské klienty.  Jeho žádost o azyl byla zamítnuta v roce 1998, později byl zatčen pro podezření z terorismu, ale toto obvinění bylo staženo. Zdroj: Wikimedia 

Na jeho nejnovějším videu, zazní následující věty (volný překlad):

Muslimové jsou pro Evropu problémem. Předpovídám, že muslimské domovy budou brzy vypleněny a vypáleny. Je smutné, když vidím, jak jsou muslimové odsunováni a deportováni.  Brzy budou pronásledováni v ulicích a uličkách v celé Evropě. Vidím, jak je nakládají do člunů a posílají je zpět na Blízký východ. Ti, kteří jsou spaseni milostí Boží, budou naloženi do obřích letadel a vyhozeni v nějaké poušti, nebo jinde v muslimských zemích. Jejich ženy budou znásilněny a zotročeny, jejich peníze a majetek bude zabaven a jejich domovy shoří.

Video s anglickými titulky je zde.

To je váš osud. Dejte si pozor na růžové sny o Evropě, ta teď cení zuby. A je pravda, že jste to nepochopili. Vy si neuvědomujete, že jste jejich nepřátelé. Můžete si změnit jméno, můžete změnit svůj vzhled, náboženství, změníte způsob, jakým se díváte na svět – a pořád budete jejich nepřátelé.

Je jasné, že využili pařížských incidentů proti nám. Podívejte se, co je všude za hysterii: "Ztratíme Francie, Paříž je pryč, Evropa je ztracena." Oni uzavírají hranice a staví zdi ... Co se to děje ?!

A to všechno kvůli útoku na diskotéku, noční klub, nebo něco jiného ... Vyhlásili na tři měsíce výjimečný stav. Myslí si, že snad byla Evropa napadena z vesmíru?

Vzkazuji jim, dejte ruce pryč od našich zemí. My s vámi žít nechceme. Nechceme tady žít ubohý život, který jste nám laskavě umožnili. Vy jste ukradli naše peníze, vy jste vzali miliony z muslimských zemí. Ale tato kořist, toto zlato, které je dnes v Británii a v celé Evropě, ta patří nám. Jsou to peníze muslimů, které jste ukradli, vyplenili francouzským kolonialismem, britským kolonialismem za více než 70 let ... Vzali jste si poklady našich zemí a našeho lidu, a pak nám poskytujete nějakou finanční podporu ... To jsou ale peníze muslimů!

Vyplenili jste a zničili naše země a vy musíte zaplatit náhradu za katastrofy, které jste způsobili. Jste to vy, kdo financoval ty kriminálníky z ISIS. Jste to vy, kdo zneužívají lidi k tomu, aby útočili a zabíjeli. Podívejte se, co Němci provedli Židům. A kvůli holocaustu jim od konce druhé světové války musí každoročně platit reparace a budou je platit i budoucí generace. Ať se jim to líbí nebo ne, zaplatí každý rok obrovské částky. Každá vláda musí zaplatit za to, co Němci udělali. A co my? A co naše náhrada za vaši okupaci? Dvě stě let nás ničíte a drancujete.  

Tagy článku