Londýnští policisté v pohotovosti, u ikonické budovy Gherkin se má pohybovat podezřelé vozidlo

Londýnští policisté v pohotovosti, u ikonické budovy Gherkin se má pohybovat podezřelé vozidlo
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
28 / 11 / 2017, 13:30

Londýnská policie je v pohotovosti kvůůli podezřelému vozidlu, které se má pohybovat u známé kancelářské budovy Gherkin v londýnské City, která je také známá jako ,,okurka". Podle serveru RT.com na místě operuje pyrotechnický tým, který měl údajně provést kontrolovaný výbuch. Oblast kolem budovy byla policií vyklizena.

/AKTUALIZOVÁNO/ Úterní akce londýnských policistů nakonec nenašla v podezřelém vozidle bombu či výbušninu. Podle prvních informací, které uvedl server RT.com, měl pyrotechnický tým provést kontrolovaný výbuch. Policisté zatkli řidiče podezřelého vozidla, protože měl mít u sebe falešné dokumenty.

 

Podrobnosti připravujeme...

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace