LUN’TECH představil nový zaměřovací simulátor radarového reflektoru

LUN’TECH představil nový zaměřovací simulátor radarového reflektoru
Autor: LUN’TECH
28 / 06 / 2018, 14:00

Francouzský výrobce elektroniky LUN’TECH uvádí na trh zaměřovací simulátor radarového reflektoru.

LUN’TECH, přední francouzský výrobce elektroniky, představil svůj nový zaměřovací simulátor radarového reflektoru. Zařízení má četné aplikace v rámci civilních i vojenských operací, radarovou technologií a je vybaveno bezpečnostními operacemi.

psali jsme: Radiolokátory MADR pro AČR – multifunkční radarové systémy pro nejnáročnější

Simulátor může být použit ke kalibrování radarů, certifikaci, výcviku radarové obsluhy či k různým testovacím funkcím. 

Simulátor je schopný generovat přesné radarové ozvěny pracující základě Dopplerova jevu. Síla ozvěny může být nastavena od velmi nízkého radarového průřezu a Dopplerových hodnot napodobujících kroky člověka, k hodnotám vysokým, které simulují například velké plavidlo či letadlo.

psali jsme: ReTWis 5 – nejnovější verze radaru detekující osoby za pevnými překážkami

Zařízení je kompatibilní s jakoukoliv radarovou polarizací a je ovládáno pomocí špičkových softwarových řešení a technologie 3G/4G.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

Zdroj: LUN’TECH

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace