M2C zabezpečí polské nákupní středisko Manufaktura

M2C zabezpečí polské nákupní středisko Manufaktura
Autor: http://www.manufaktura.com/|Popisek: manufaktura
09 / 02 / 2015, 12:45

Holdingu M2C v Polsku se podařilo získat novou zakázku v největším polském obchodním centru Manufaktura. Komplex se rozkládá na ploše větší, než je 145 fotbalových hřišť (téměř 30 hektarů) s více než 350 obchody.

Holdingu M2C v Polsku se podařilo získat novou zakázku v největším polském obchodním centru Manufaktura. Komplex se rozkládá na ploše větší, než je 145 fotbalových hřišť (téměř 30ha) s více než 350 obchody.

Na území dávného impéria průmyslníka Poznańského vzniklo obchodně-zábavní centrum Manufaktura. Již v roce 1851 tu byla jedna z největších textilních továren v Evropě s vlastní železnicí, požární stanicí a domy pro dělníky.

M2C přebrala zodpovědnost za služby v oblasti bezpečnosti. Touto službou je poskytnutí více než 70 zaměstnanců, kteří pro výkon svého povolání používají nejmodernější pochůzkový systém active track.

Zajímavostí je použivání segweye, které ostraha používá jak na vnějším perimetru v oblasti parkingu, tak i v nákupních pasážích.

Během posledních třech měsíců se na polském trhu rozšířila spolupráce M2C nejen v tomto, ale ještě dalších čtyřech obchodních centrech.

Psali jsme také:

Devadesát procent zlodějů v nákupních centrech je chyceno

Jak za minutu ukrást kosmetiku za 15 tisíc?

Europark vyhodnocen nejbezpečnějším obchodním centrem

Ostrahu obchodu v Brně ohrožoval zloděj nožem. Policie hledá pachatele

Před tímto kamerovým systémem se nelze schovat. Sledování nové generace může začít.

Kamera Samsung: počítá osoby, vede statistiky

Panasonic uvádí novou kameru s dálkovým ovládáním AW-HE130

Síťová kamera DINION zaznamenává obraz v rozlišení 4K ultra HD

Enkodéry - elixír mládí pro analogové kamerové systémy

Axis představuje inovativní dohledové řešení se zorným polem 360° a přiblížením detailů

Oběti zločinu na území ČR a pátrání po osobách a věcech

Kde v ČR se musíte nejvíc bát o své zdraví, život i majetek

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace