Maďarsko začalo s výstavbou plotu na srbské hranici

Maďarsko začalo s výstavbou plotu na srbské hranici
Autor: YouTube/ screenshot Heimdallr20
13 / 07 / 2015, 15:15

Hraniční plot má omezit počet imigrantů, kteří se do země dostávají přes nestřežené maďarsko-srbské hranice.

Maďarský parlament schválil 6. července zákon, který zpřísňuje podmínky pro žadatele o azyl a povoluje vybudování plotu na hranici se Srbskem k zastavení přílivu nelegálních imigrantů. Informovala o tom agentura Reuters.  

Maďarská armáda začala dnes  na srbských hranicích stavět čtyři metry vysoký plot, který bude dlouhý 175 kilometrů. Oznámila to maďarská tisková agentura MTI. Příliv uprchlíků do země je obrovský, od začátku letošního roku se však už do Maďarska dostalo přes 68 tisíc běženců a země má, podle vlády, obrovské technické problémy s přijímáním dalších utečenců. 

Na videu od uživatele Heimdallr20 jsou zachyceni uprchlíci právě na srbské hranici:

Zdroj: Heimdallr20

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace