Magic mirror od Virtooal.com je nyní dostupné jako doplněk Shoptetu

Magic mirror od Virtooal.com je nyní dostupné jako doplněk Shoptetu
02 / 08 / 2019, 07:30

Provoz eshopu pomocí platformy Shoptet je od 1. srpna 2019 opět o něco pestřejší. Majitelé eshopů využívající tuto platformu si teď totiž mohou zavést nový doplněk, kterým je plugin magic mirror společnosti Virtooal.com. Doplněk umožňuje návštěvníkům eshopu si živým přenosem kamery z mobilu nebo počítače, případně pomocí vlastní fotografie vyzkoušet produkty z řad kosmetiky, brýlí a doplňků, a pomocí rozšířené reality dělá nakupování snazší a zábavnější. Prvních 100 eshopů, které se rozhodnou si tento doplněk nainstalovat, získají tuto instalaci zdarma.

„Pro spolupráci s Shoptetem jsme se rozhodli zejména proto, že se jedná o jednu z největších českých platforem pro eshopová řešení. V rámci naší strategie se na evropském i světovém trhu vždy snažíme spojovat s těmi nejlepšími lokálními provozovateli ecommerce řešení a v České republice to pro nás byl právě Shoptet,“vysvětluje Vít Endler, spolumajitel Virtooal.com.

Prvních 100 instalací zdarma

Zavedení doplňku bude doprovázeno bezplatnou instalací pro prvních 100 nových eshopů, následně bude instalace zpoplatněna 100 Kč/4 €. Po instalaci je nutné do pluginu integrovat jednotlivé produkty, zde budou mít provozovatelé eshopů možnost využít integraci prvních 1000 kosmetických produktů zdarma. Pro Virtooal.com je důležitý bezproblémový provoz, a tak je i vkládání produktů velmi jednoduché, intuitivní a nezabere spoustu času.

Magic mirror přináší zábavu a snižuje vratkovost

Magic mirror funguje jako virtuální zrcadlo, kde si zákazník vyfotí či nahraje fotografii svého obličeje nebo postavy a může si vyzkoušet produkty z řad brýlí, kosmetiky a doplňků. Nově od letošního března je možné funkci spustit také v live módu, kdy se díky webkameře nebo přední kameře v telefonu může zákazník na obrazovku dívat jako do skutečného zrcadla. Eshopům tento produkt zahrnující rozšířenou realitu nabízí výrazné snížení množství vráceného zboží, zvýšení konverzí a zlepšení zákaznické spokojenosti.

„Koncovému zákazníkovi přináší magic mirror více zábavy při internetovém nakupování a šetří mu čas, který by strávil v kamenném obchodě zdlouhavým vybíráním a zkoušením. Jde o technologii, která postupně nachází své místo v mnoha eshopech po celém světě a věříme, že rozvoji prospěje také spojení s Shoptetem,“ říká Vít Endler, spolumajitel a Virtooal.com.

Více informací získáte na Virtooal.com, Shoptet.cz.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace