Mají ptačí budky vliv na naši bezpečnost?

Mají ptačí budky vliv na naši bezpečnost?
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: ptačí budka
18 / 01 / 2018, 18:00

Bývalý šéf speciálního útvaru SOG Lumír Němec se moc nesměje, ale smysl pro humor mu rozhodně nechybí. Podívejte se, jak by podle něj mohla vypadat směrnice EU ptačích budek v budoucnosti!

Je zcela evidentní, že ochrana ptačích druhů vyžaduje efektivní mezinárodní spolupráci. Není proto náhodou, že Ptačí směrnice byla přijata jako vůbec první ze směrnic Evropské unie v oblasti ochrany přírody. Jak by však vypadala směrnice ohledně ptačích budek?

I když to vypadá, že polovina Evropy bude stát frontu na chleba, tak Eurokraté mají jiné starosti a nadále chrlí úplně zbytečné zákony. Množství regulací produkovaných Bruselem je omračující, ale teď už absurdita vystoupala do vesmíru, jelikož EU zakazuje dokonce i výkonné domácí produkty jako fény a chytré telefony. Co bude dál?

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie  - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

 

Autor: Darja Černá

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.