Majitelka restaurace nazvala dvě ženy v hidžábu ,,muslimskými štětkami". Jejich příbuzná ihned incident zveřejnila

Majitelka restaurace nazvala dvě ženy v hidžábu ,,muslimskými štětkami&quote;. Jejich příbuzná ihned incident zveřejnila
Popisek: muslimky
26 / 04 / 2017, 10:00

Majitelka restaurace v australském New South Walesu nazvala dvě ženy v nikábu, kteří si přišli pro kávu, ,,muslimskými štětkami".

Podle příbuzné dvou žen se incident stal ve chvíli, kdy čekaly na kávu, kterou si chtěly odnést. Příbuzná žen napsala na Facebook, že právě v tento moment majitelka restaurace vulgárně urazila muslimky. Ta na Facebooku popsala, že zatímco ženy čekaly na kávu, přišla za nimi majitelka restaurace se ,,znechuceným" výrazem se jich zeptala, zda jim může nějak pomoci.

Ženy jí pak měly říct, že právě čekají na kávu. Šéfka restaurace poté opáčila, že v čase večeří kávu její podnik nedělá. Když jí pak ženy řekly, že už za kávu zaplatily, tak je majitelka podniku poslala ven, ať čekají tam. Příbuzná dvou muslimských žen napsala na Facebook, že jedna ze zákaznic pak řekla šéfce restaurace, aby s ní takto nemluvila, navíc kávu zaplatila.

Majitelka restaurace pak za ženami znovu přišla a řekla jim znovu, ať jdou ven, což muslimky odmítly a požadovaly vrácení peněz. ,,Na scénu" pak přišel manžel šéfky podniku, aby situaci řešil, jeho žena však měla zvolat ,,nezastávej se těch muslimských štětek".

Příbuzná dvou žen pak na Facebook postovala, že se jedná o ,,nechutný" incident a majitelé této restaurace by se měli stydět.

 

psali jsme:

Majitel americké restaurace zakázal vstup muslimům. Vyvěsil nápis "Muslimové vypadněte"

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.