,,Mami, víš, kolik je potřeba úderů obuškem k usmrcení Ukrajince? Orgány pak explodují." Ukrajinci zveřejnili šokující rozhovor

,,Mami, víš, kolik je potřeba úderů obuškem k usmrcení Ukrajince? Orgány pak explodují.&quote; Ukrajinci zveřejnili šokující rozhovor
Autor fotografie: Nite Searcher, flickr, public domain|Popisek: Mučení (ilustrační obrázek)
05 / 05 / 2022, 09:00

Ukrajinská zpravodajská služba SBU zveřejnila přepis telefonického rozhovoru ruského vojáka Konstantina Solovjova a jeho matky. Solovojov ji názorně a drastickým způsobem popisuje mučení zajatých ukrajinských vojáků ze strany ruské tajné služby FSB, kterého se sám zúčastnil.

SBU publikovala přepis telefonického rozhovoru mezi Solovjovem a matkou, který dokazuje, že ruská FSB mučí válečné zajatce. Rozmluva mezi ruským vojákem a jeho matkou je pak názornou ukázkou, jak se vojáci posláni Putinem na Ukrajinu chovají k zajatému nepříteli, i když to Kreml soustavně popírá. Zde jsou výňatky z šokujícího, ale skutečného rozhovoru mezi vojákem a jeho matkou, která jeho počínání schvaluje.

Solovjov: ,,Na mužském těle se může udělat 21 růží. 20 prstů a jeden penis." (,,technika" spočívá v  postupném odřezávání kůže na těchto částech těla)

Matka: ,,Jasně,"

Solovjov: ,,Viděla jsi už otevírající se růži?"

Matka: ,,Ano,"

Solovjov: ,,Podél kostí je kůže odřezávána, na všech prstech. To samé se děje ,,tam dole." To je proč se to nazývá 21 růží na mužském těle. Víš i o dalších mučeních?"

Matka: ,,A proč mi říkáš, že si se toho zúčastnil, to dělají chlápci z FSB?"

Solovjov: ,,No, vzali jsme zajatce a převezli jsme je do mučírny."

Matka: ,,Aha."

Solovjov: ,,A když jsme čekali na ty, kdo vedou mučírny, tak jsme zajatce bili, lámali jim nohy, aby nemohli utéct."

Matka: ,,Vždy jsem ti říkala, že se snažím ovládat. Kdybych ale byla na Ukrajině, taky bych si to užila. My jsme si tak podobní, ty a já."

Solovjov: Nesrozumitelná řeč obsahující nadávky vůči Ukrajincům.
...
Solovjov: ,,Chlapi (z FSB) zajali civilistu a vůdce mučírny řekl, jak toho muže chytili, vzali mu telefon a v něm našli fotky všech našich pozic."

Matka: ,,To je ale hajzl."

Solovjov: ,,Jezdil na kole s bílou vlajkou a pořizoval fotky našich pozic, které poslal jim." (Ukrajincům)

Matka: ,,Šmejd,"

Solovjov: ,,Hmm,"

Matka: ,,Říkala jsem ti, že jim nemůžeš věřit,"

Solovjov: ,,Oni ubili toho muže gumovými obušky k smrti. Dokážeš si představit, kolik je potřeba úderů a jak dlouho trvá, aby ho zabili jen obuškem? Mlátíš muže a jeho orgány explodují. Ten starý muž měl hodně vnitřních zranění. Takže to je způsob, jak chlapi z FSB mučí zajatce. A ještě jsem zapomněl říct, co se myslím, že se nazývá sud. Oni strčí trubku do řitního otvoru zajatce, kterým prostrčí ostnatý drát."

Matka: ,,A ku..a."

Solovjov: ,,Pak vytáhnou trubku, ale ostnatý drát tam zůstane. Potom pomalu vytáhnou i ostnatý drát."

Matka: ,,Ku..a."

Solovjov pak matce říká, že i on se podílí na mučení, nicméně za daných okolností necítí žádné výčitky, protože tato činnost je už normální. Dříve ale byl ,,hodný chlapec" a chce matce říct a ukázat všechno, co se v něm změnilo.

 

Zdroj: www.pravda.com.ua, Twitter

  

Tagy článku