Manželství s nezletilými dívkami a sex s dětmi. I to je islám. V Turecku a západní Evropě

Manželství s nezletilými dívkami a sex s dětmi. I to je islám. V Turecku a západní Evropě
Autor fotografie: Pixabay|Popisek: Ilustrační foto
15 / 08 / 2016, 13:00

Problémy má Švýcarsko i Německo. A Turecko dokonce schvaluje sex s dětmi.

Švýcarsko

Jenom letos bylo v zemi odhaleno 119 případů manželství, ve kterých figuruje nezletilé dítě, tedy osoba mladší 18 let. Ve 26 případech z nich byly oběti těchto sňatků děti mladší šestnácti let. Centrum pomoci proti nuceným sňatkům uvádí, že nejmladší oběť byla mladší než 10 let.

Poslední údaje přitom ukazují výrazný nárůst nucených sňatků dětí. Mezi lety 2005, kdy centrum zahájilo svou činnost, a 2015 se objevilo jen pět případů, kdy bylo oběti méně než 16 let, píše server The Local.

Většina obětí letos odhalených nucených svateb jsou přistěhovalci z Eritreje, Somálska, Iráku, Afghánistánu a Sýrie, uvedla ředitelka centra Anu Sivaganesanová v rozhovoru pro švýcarský NZZ am Sonntag. Pro server The Local dodala, že nárůst počtu odhalených případů lze částečně vysvětlit nárůstem žadatelů o azyl, kteří přichází do Švýcarska. Zdroj: moneymag.cz

Německo

Úřady registrují za poslední rok přes tisícovku uzavřených manželství s nezletilými dívkami, neoficiální čísla jsou podstatně vyšší. Uvedl to spolkový ministr spravedlnosti Heiko Maas (SPD) pro nedělní vydání listu Welt am Sonntag. Zdroj: de.sputniknews.comnovinky.cz

„Dětské sňatky nemají v naší společnosti co dělat a rozhodně by se měl omezit počet udělování výjimek,“ řekla například Irmgard Schwaetzerová, předsedkyně Synodu evangelické církve v Německu. Důsledky nerovných sňatků jsou totiž pro nezletilé dívky zničující. Dívky okamžitě otěhotní, což má za následek jejich odchod ze školy a začátek jejich společenské izolace.

Turecko zrušilo zákon trestající sex s dětmi

Turecko učinilo další krok směrem k plnému zavedení mohamedových zvyků a islámského práva do zákonodárství země. Ústavní soud zrušil zákon trestající sex s dětmi mladšími 15 let! Jen pro upozornění, Mohamed dovolil muslimům souložit již s devět let starými dívkami, ovšem něco takového je pro normálního Evropana a každého civilizovaného člověka nemoc – pedofilie. Zdroj: epochtimes.de

Turecký ústavní soud se zaobíral případem v němž se argumentovalo tím, že sex s dítětem v případě jeho souhlasu není zneužíváním, ale normálním sexuálním stykem. Ústavní soud s argumentaci souhlasil a převážná část soudců odhlasovala zrušení trestnosti sexuálních praktik s dětmi, které by mělo vstoupit v platnost 23. prosince 2016.

Senátor Valenta: Pedofilní Turecko nemůže být rovnocenným partnerem Evropy

"Jsem naprosto znechucený. Jak jsem se dozvěděl z médií, turecký ústavní soud zrušil zákon, trestající sex s dětmi mladšími 15 let. Jde opravdu o skandální krok, který vrací tuto zemi zpět do područí islámského práva a zcela ji vyčleňuje z civilizovaného světa.
Nedokáži si představit, že se i po tomto kroku budeme na Turecko i nadále dívat jako na rovnocenného partnera, se kterým budeme v rukavičkách a pokorně vyjednávat o vízovém styku, další evropské integraci nebo společném postupu v boji proti uprchlické krizi. Nejen zinscenovaný pokus o vojenský puč a následné obří čistky ve státní i akademické sféře či dřívější neostyšné obchodování s „bílým masem“ v podobě uprchlíků, ale teď i tento jednoznačný příklon k historickým Mohamedovým zvykům dělá z Turecka opět Osmanskou říši a tedy i nepřítele Evropy.
V civilizovaném světě označujeme sex s dětmi za pedofilii. Jde o nemoc a všechny takto nemocné léčíme a izolujeme. Jsou totiž nebezpeční pro nás i naše děti.  Tradiční islámská víra se naopak odkazuje na Mohameda, který dovolil muslimům souložit s již devítiletými dívkami. A turecká justice se po mnoha letech, kdy něco takového zakazovala, znovu vrací k islámské tradici a zrušila trest pro všechny pedofily.
Jak dlouho bude Evropa ještě čekat, než si uvědomí, že svět se změnil a že není možné, abychom tyto změny přehlíželi? Nelegální migranti nejsou lidé, kteří k nám přichází ze strachu o svůj život. Jsou to islámští nájezdníci, kteří chtějí ekonomicky, společensky, kulturně a také nábožensky okupovat starý kontinent a ten si také přetvořit k obrazu svému. A Turecko není našim spojencem a hrází, která dělí Evropu od islámského světa. Turecko je prohnaně chytrým vyděračem, který podle mne již spřádá plány na jiné zítřky. Zítřky, které budou podle Mohamedova „střihu“ a budou zcela v rozporu s tím, jak si my, Evropané, představujeme normální život a morální hodnoty." Zdroj: parlamentnilisty.cz

 

 
Zdroj:

Tagy článku