Marine Le Pen: Je nutné vymýtit islámský fundamentalismus

Marine Le Pen: Je nutné vymýtit islámský fundamentalismus
Popisek: Marine Le Pen
16 / 07 / 2016, 06:15

Nejen americký prezidentský kandidát Donald Trump, ale i šéfka francouzské Front National, Marine Le Pen chce vyhlásit válku islámskému terorismu a fundamentalismu. V pátek vydala prohlášení na webu Front National.

Vyjadřuji svou soustrast rodinám a přátelům obětí útoku, který zasáhl Nice. Moje podpora patří všem těm včetně dětí, kteří jsou zraněni, i těm, kteří byli zranění ušetřeni, přežili tu hrůzu a budou tím trvale poznamenáni.

14. červenec, den oslav naší země, svobody, den oslav Francie, se včera obrátil v hrůzyplný den velkého smutku.

Měli bychom vidět posloupnost teroristických útoků a počítat mrtvé.

Válka proti metle islámského fundamentalismu nezačala, teď je nutné ji vyhlásit. Jsme zavázáni zavedením řady opatření, která jsem již podrobně uvedla a ke kterým budu mít šanci se vrátit, jejichž cílem je vyřešit příčinu tohoto jevu.

K ohromení a soucitu je nyní třeba přidat akci, provést nezbytná opatření k prevenci a represi a také naprosté odhodlání vymýtit metlu islámského fundamentalismu. 

Zdroj: Front National

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.