Marine Le Penová: Chci úplné zastavení imigrace do Francie. Pronikají k nám teroristé z IS

Marine Le Penová: Chci úplné zastavení imigrace do Francie. Pronikají k nám teroristé z IS
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: Marine Le Penová
22 / 03 / 2017, 09:00

Předsedkyně Národní fronty Marine Le Penová prohlásila, že chce úplně zastavit proud migrantů do Francie. Řekla to v první velké televizní debatě se čtyřmi dalšími prezidentskými kandidáty.

Marine Le Penová se několik týdnů před konáním prezidentských voleb vyjádřila k problematice imigrace a terorismu.

Pokud volby vyhraje, chce úplné zastavení migrantů do země uzavřením hranic. Každý rok přichází do Francie až 200 000 migrantů, s nimiž si Francie neví rady. Podle ní s migranty proudí do země teroristé, kteří jsou napojeni na IS. Teroristé využili migrační krize k tomu, aby trvale infiltrovali Francii.

,,Chci Francouzům poskytnout bezpečnost. V tomto přílivu migrantů jsou teroristé, kteří s nimi pronikli do naší země. IS nám říká, že chce ve Francii nadělat pěknou spoušť. Proto ještě jednou říkám, že je nutné uzavřít hranice," prohlásila Le Penová.

související: Marine Le Penová: Už cítím aroma vítězství

,,Francouzi to již dále nechtějí snášet. Už se nechtějí dívat na to, jak jsou migranti posíláni do francouzských měst a vesnic bez jejich svolení," řekla k otázce migrace a terorismu Le Penová.

Předsedkyně Národní fronty, která se ,,pere" v průzkumech o první místo s Emmanuelem Macronem, také v debatě uvedla, že Francie se nemůže spoléhat na Řecko či Itálii ve snaze zastavit příliv migrantů do Evropy. Itálii uvedla jako příklad toho, že právě tuto zemi si nyní migranti vybírají častěji jako svou cílovou destinaci, přičemž každý rok stoupá příliv migrantů právě tam.

 

psali jsme:

Podříznu tě pěkně po muslimsku, vyhrožoval bloger Marie Le Penové

 

Zdroj:  express.co.uk

 

Tagy článku