Marine Le Penová: ,,Stará" Evropská unie zemře a bude nahrazena Evropou suverénních lidí

Marine Le Penová: ,,Stará&quote; Evropská unie zemře a bude nahrazena Evropou suverénních lidí
Autor: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: Marine Le Penová
28 / 03 / 2017, 16:00

Marine le Penová předpovídá EU postupný zánik v té formě, jak je známá dnes.

Předsedkyně Národní fronty Marine Le Penová předpovídá, že dojde k zániku EU tak, jak je známá dnes. Její představou je odlišná Evropa, v níž by klíčovou roli hráli její občané. ,,Stará" Evropa podle předsedkyně Národní fronty bude nahrazena Evropou suverénních občanů. Samozřejmě pokud Le Penová vyhraje prezidentské volby.

,,Evropská unie zemře, protože lidé už ji prostě nechtějí. Vytvoříme jinou Evropu, evropská idea poškozená federalisty bude znovu vzkříšena, bude to ale Evropa lidí a a národů," řekla Le Penová na jedné z dalších zastávek svého předvolebního turné.

Čtěte také: Marine Le Penová: Už cítím aroma vítězství

Le Penová už dříve ujistila voliče, kteří se obávají odchodu Francie z eurozóny, pokud vůdkyně Národní fronty vyhraje, že v takovém případě nedojde k chaosu a že by proběhly ,,velmi dobře připravené" rozhovory s ostatními členy eurozóny, respektive EU.

Opuštění eurozóny patří k hlavním volebním prioritám Národní fronty. Le Penové především vadí fakt, že Euro podle jejího názoru zvedlo ceny a způsobilo také velmi strmý pokles kupní síly obyvatel. To podle předsedkyně Národní fronty je vážnou překážkou ke tvorbě pracovních míst, což na druhé straně zapříčinilo ztátu konkurenceschopnosti francouzské ekonomiky.

Le Penová patří s Emmanuelem Macronem k favoritům prezidentské volby, jejíž první kolo proběhne již za měsíc.

psali jsme:

Marine Le Penová: Chci úplné zastavení imigrace do Francie. Pronikají k nám teroristé z IS

 

Zdroj: express.co.uk

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace