Marine Le Penová: Už cítím aroma vítězství

Marine Le Penová: Už cítím aroma vítězství
Autor fotografie: flickr.com|Popisek: Marine Le Penová
17 / 03 / 2017, 12:00

Marine Le Penová prohlásila, že už je blízko vítězství v nadcházejících prezidentských volbách.

Předsedkyně Národní fronty Marine Le Penová na mítinku v jihofrancouzském městě Saint-Raphaël deklarovala, že se blíží vítězství v prezidentských volbách, které připadají na duben. Během své řeči v Kongresovém paláci řekla, že už ,,cítí aroma vítězství".

Le Penová prohlásila, že vítězství je blízko, pokud Národní fronta a ona sama neudělají nějakou zásadní chybu, která by mohla pomoci jejich soupeřům. Podle Le Penové její oponenti v předchozích deseti letech zcela selhali při správě země.

Čtěte také: VIDEO: Padesát levicových aktivistů napadlo autobusy se členy Národní fronty Marine Le Penové

,,Co se týče financí země či imigrace, za deset let neudělali nic!" Vůdkyně Národní fronty také svým příznivcům na mítinku řekla, že výsledek prezidentské volby nakonec bude určitě dobrý, protože primárky v její straně pro ni znamenaly ,,pozoruhodné výsledky" .

V jejím sebevědomí jí také mohou nahrávat předvolební průzkumy. Le Penová v nich zatím figuruje v na prvních příčkách, souboj momentálně svádí po aféře Francoise Fillona s Emmanuelem Macronem, jenž je považován za spolufavorita voleb. Ten se osobně s Penovou nesnáší a tento týden ji nazval ,,lží na nohách".

 

psali jsme:

Marine Le Penová vzkazuje: Evropané, probuďte se!

 

Zdroj: express.co.uk

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.