Mark Zuckerberg spustil kampaň s názvom “Láska pre imigrantov”

Mark Zuckerberg spustil kampaň s názvom “Láska pre imigrantov”
Autor: Flickr.com, (CC BY-SA 2.0), Robert Scoble|Popisek: Mark Zuckerberg
31 / 12 / 2016, 07:00

Zakladateľ a majiteľ najznámejšej sociálnej siete Facebook, Mark Zuckerberg spustil kampaň, na podporu migrantov.

Táto kampaň, na svojej oficiálnej stránke vyzýva všetkých svojich priaznivcov, aby nahrali video s nejakým odkazom, v ktorom nemajú mať zábrany pri prejavení sympatii k migrantom.

Sympatizantka Sara, pridala do tejto kampane video, s názvom ''To Immigrants With Love''. Jej video sa však s veľkou podporou nestretlo. Väčšina reakcii na YouTube je záporných.

Sara, migrantom vo videu odkazuje:

„Láska pre imigrantov. Ste doma. Vy ste tí, ktorí robia toto miesto aj mojím domovom. Práve teraz pri vás stojím, pri tých, ktorí majú doklady, aj pri tých ktorí doklady nemajú, pri tých, ktorí majú záznam, pri tých, ktorí práve prišli a pri tých, ktorí tu boli prakticky celý život. Potrebujeme vás. Učili sme sa z vašej statočnosti, odolnosti a vašich sŕdc. Ďakujem, že ste a ďakujem i za vašu oddanosť tejto krajine. Dnes vyhlasujem, že každý deň budem za vás s láskou bojovať.“

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace