Německá média mlčí: Maročan znásilnil devadesátiletou stařenku před kostelem

Německá média mlčí: Maročan znásilnil devadesátiletou stařenku před kostelem
Autor: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: stará žena
20 / 03 / 2017, 10:00

Mladý žadatel o azyl z Maroka neváhal v německém Düsseldorfu před kostelem znásilnit devadesátiletou stařenku. Německá média podle analýzy redakce Securitymagazin.cz o činu píší jen zřídka a situace v mnohém připomíná mediální ticho po silvestrovském masovém znásilnění v Kolíně nad Rýnem.

Znásilnění se odehrálo v říjnu minulého roku na dvorku před kostelem svatého Lamberta, kam bezbrannou ženu násilník zavlekl. Ženě ukradl peníze, obral o klíče od bytu, když ji mezitím donutil napsat na papír adresu, kde stařenka bydlí. Na dvorku před kostelem, kam svou oběť následně  odvekl,  provedl svůj hrůzný čin, který stará žena málem nepřežila. Navíc jí způsobil mnohačetná zranění. Oběť musela být proto i s těžkým šokem převezena do nemocnice.  

související: Pákistánský migrant sexuálně zneužil šestiletou dívku, dostal podmínečný trest. Je mi jedno, zda mám sex s dítětem či dospělým, řekl u soudu

Policie odhalila pachatele na základě vzorku DNA. Usvědčit ho také pomohla průmyslová kamera, která se nacházela blízko kostela. Pokud soud shledá mladíka vinným, může dostat až patnáctiletý trest.  

psali jsme:

Další kulturní obohacení v praxi: Afghánský migrant znásilnil mentálně postiženou ženu. Nic jsem neudělal, řekl policii

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace