Masakr u Nejvyššího soudu. V USA zuří bitva o nejdůležitějšího muže. Clintonová pálí zezadu. A do zátylku

Masakr u Nejvyššího soudu. V USA zuří bitva o nejdůležitějšího muže. Clintonová pálí zezadu. A do zátylku
26 / 09 / 2018, 14:00

Mužem číslo jedna v USA dnes není, světe div se, prezident Donald Trump. Je jím soudce Brett Kavanaugh, kandidát soudce Nejvyššího soudu. Jeho zvolení je naprosto klíčovou událostí v Trumpově éře.

KOMENTÁŘ

Teď zuří o jeho zvolení „Bretta spravedlivého“ největší neomarxistická bitva posledních let – a vzhledem ke škodám, které již byly napáchány, největší bitva možná všech dob.

Jde o historický, zásadní moment - který jako většina podobně důležitých momentů možná projde nepovšimnut.

Pokud by se podařilo Trumpovi dosadit „jeho“ Bretta do této klíčové funkce, znamenalo by to porážku genderového neomarxismu (tedy Hillary – aktivistek) na hlavu, a to hodně tvrdě. Jistěže se vzpamatují a budou škodit dál, ale…

…Soudců je devět a Bratt je ten, kdo definitivně vychýlí jazýček vah ve prospěch konzervativců (chápej - mužů).

Být konzervativec totiž v dnešní době znamená - když to hodně zjednodušíme – být odpůrce potratů. Je to boj o podstatu. Začíná život tím, že vznikne, nebo až tím, že projde dělohou ven?

psali jsme: Bob Weinstein, bratr zloducha: Sexuální obtěžování nad celerovým salátem. Tohle by nevymyslel ani král hororů Stephen King

Zvolení Bretta Kavanaugha je Trumpovým útokem na fundament genderového neomarxismu: „My body, my choice“ (moje tělo, moje volba). Je to opravdu žena, kdo absolutní moc nad životem a smrtí bytosti, která se v ní narodila?

Prezident Donald Trump a jeho soudce Bratt tvrdí, že to není žena, kdo je pánem nad životem a smrtí. Že těchto zásadních věcech rozhoduje bůh, a až po něm společnost, jíž je ta či ona konkrétní žena součástí. Že o tom potažmo rozhoduje – zde „Spravedlivý Brett“.

Nejvyšší soud USA má devět členů, dosazené různými prezidenty, jak šel čas. Jsou tam tři ženy, jeden černoch… A Brett je ten, kdo všechno rozhodne. Nad jeho osudem (zvolením) teď dumá senát. Poměr hlasů je papírově 51: 49 ve prospěch Bretta, ale – kdo ví.

Genderové neomarxistky samozřejmě vědí, jaké nebezpečí hrozí. Že jim nemusí být nic platné miliony žen v ulicích, některé převlečené za penis nebo vagínu. Ženy fungující jako internet.

Že prohra Hillary Clintonové ve volbách může být stejně zásadní jako dopady zpackaného hnutí MeToo, které devastuje společnost jako kobylky úrodu. Že to nemusí stačit. Že tahle ukvapená revoluce požere své vůdkyně a všechno vrátí do doby o sto let dozadu, nebo přinejmenším tam, kdy se smělo v nemocnicích kouřit.

A tak Brett „Spravedlivý“ Kavanaugh čelí útoku, který se genderovým neomarxistkám osvědčil už mnohokrát předtím, ale byl jen pouhým „zastřelováním se“, protože naostro je to právě teď. Šup ho tam: Sexuální obtěžování.

A tak se z propadliště času vynořila žena, která si nečekaně vzpomněla na historku starou 30 let, kterou si nikdo nepamatuje – kromě ní. Je to jako plivanec, kterého se nejde zbavit.

psali jsme: Ředitel TV Fox Roger Ailes zničen nepodloženými obviněnými kvůli sexuálnímu obtěžování. Zemřel jako zlomený člověk

V létě roku 1982 se prý (dnes profesorka psychologie) Christine Blasey Fordová jako patnáctiletá (bylo to na hraně) zúčastnila večírku, kde pivo teklo proudem, se čtyřmi chlapci z Montgomery County v Marylandu . Večírek se konal v domě jednoho z kamarádů, jehož rodiče byli zrovna pryč.

Dle tvrzení profesorky Fordové (dnes 50) jí tehdy sedmnáctiletý Brett Kavanaugh, student Georgetownské přípravky, odtáhl do ložnice, kde na ni skočil, začal jí osahávat a snažil se z ní strhnout šaty. Rukou jí přitom zacpával ústa, aby nemohla křičet (jsme v jícnu genderového neomarxismu).

psali jsme: Milardářská dcerka Eva Rezešová: Opilá zabila na dálnici čtyři lidi. Po pár letech v luxusním vězení jde ven

Teprve když se Kavanaughův “maniakálně chechtající “ kamarád Mark Judge (dnes 53, na útěku) svalil rovnou na ně a všichni spadli z postele, podařilo se jí utéct a zamknout se v koupelně (snad to byla koupelna, už je to, jářku, skoro půl století!). Pak Fordová odjela, kdo jí odvezl, neví.

O ničem nikomu nikdy nic neřekla (ani rodičům), rozvzpomněla se nečekaně a náhodou až teď. Inu, proč ne. Fordová, která si nepamatuje, kde to bylo, kdo byl u toho a kolik toho vypila, nyní bude vypovídat před Senátem USA. Díky bohu. Původně chtěla zůstat v anonymitě.

Případ budeme podrobně sledovat. Protože když ne my, tak kdo.

 

Autor: Ondřej Höppner

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace