Masakr v San Diegu. Dodávka se z mostu zřítila mezi účastníky festivalu

Masakr v San Diegu. Dodávka se z mostu zřítila mezi účastníky festivalu
16 / 10 / 2016, 10:00

V sobotu odpoledne se z mostu Coronado Bridge v San Diegu zřítila dodávka přímo do davu lidí na slavnostech v místním parku. Na místě zůstali čtyři mrtví a devět zraněných.

"Řidič nezvládl řízení, přerazil zábradlí na mostě a spadl z výšky přes 180 metrů na stánky pod mostem", uvedl Jake Sanchez z kalifornské dálniční policie.

 

S těžkými zraněními byl převezen do nemocnice a současně byl obviněn z řízení pod vlivem návykové látky. Úřady už řidiče identifikovaly jako 25 letého Richarda Anthonyho Sepolia, příslušníka amerických námořních sil ze základny na ostrově Coronado.

Svědci uvedli, že pickup GMC s texaskou značkou dopadl u atrakce s jízdou motocyklů, která přitahuje stovky návštěvníků a pár kroků od pódia, kde hrála rocková skupina. Zdroj: San Diego Union-Tribune .

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace