Masivní požár v moskevském nákupním centru, nejméně 14 zraněných

Masivní požár v moskevském nákupním centru, nejméně 14 zraněných
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
10 / 07 / 2017, 19:30

V moskevském nákupním centru vypukl masivní požár. Nejméně 14 lidí utrpělo zranění včetně malého dítěte. Podle serveru RT bylo 12 lidí přepraveno do nemocnice. Agentura TASS uvedla, že požár vypukl ve druhém patře nákupního centra. Na místě zasahuje 20 hasičských vozů.

 /AKTUALIZOVÁNO/ Server RT uvedl, že na místě požáru operuje 400 lidí a 188 specializovaných vozidel. Čtyři lidé zůstali v nákupním centru uvězněni a záchránáři se k nim nyní snaží dostat. Masivní požár podle hasičů zachvátil plochu o 1000 metrech čtverečních, uvedlo večer ministerstvo pro mimořádné situace. Podle ministerstva je sice požár rozsáhlý, ale byl včas lokalizován, a proto byl snížen stupeň ohrožení ze 4 na 2. 

 

Podrobnosti připravujeme...

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace