Matka bestie Anna Dusíková: Tři děti uškrtila tkaničkami, strčila do pytle od psího žrádla nebo do batohů a zahrabala na půdě

Matka bestie Anna Dusíková: Tři děti uškrtila tkaničkami, strčila do pytle od psího žrádla nebo do batohů a zahrabala na půdě
Popisek: Anna Dusíková
26 / 08 / 2018, 18:00

Anna Dusíková (25) postupně zavraždila v letech 2013 - 15 své tři novorozené děti, které pak pohodila na půdě domu v Dolních Dunajovicích. Její přítel o to neměl ani tušení, na půdu prý nechodil a jejího těhotenství si nevšiml.

Dusíková žila s přítelem od roku 2013, kdy opustila rodinu. Z předchozího vztahu měla chlapce a holčičku, o které se pak staral jejich otec.

V domě v Dolních Dunajovicích vedla Dusíková se svým novým partnerem zdánlivě spořádaný život. Rodinu živil on, Dusíková nepracovala, jen tu a tam si vydělala pár korun na brigádách. Brali pervitin a kouřili marihuanu.

psali jsme: Dana Stodolová: Domina, která udělala z manžela vraždící monstrum a hadího muže. Zabil pro ni sedm důchodců

Na vraždy se přišlo náhodou. Při posledním porodu ztratila matka několik litrů krve, ale přestože silně krvácela, podařilo se jí novorozence zabít. V bezvědomí ji pak našel její přítel, který zavolal záchranku. Ta poté zavolala policii, která prohledala dům a našla na půdě tři mrtvá těla.

U soudu hovořila pohledná blondýna Anna Dusíková klidně, jako by si ani neuvědomovala, co spáchala. Novorozenci prý dýchali a křičeli. Matka je hned uškrtila tkaničkami od bot, strčila do batohů nebo do pytle a zahrabala do harampádí na půdě.

Jak už to v podobných přápadech bývá, vinu za smrt dětí se snažila přenést na svého partnera. „Kdyby byl doma přítel, určitě bych mu řekla, že rodím,“ prohlásila. Děti prý zabíjela, protože se bála, že by jí opustil. „Namluvila jsem mu, že nemohu mít děti,“ řekla u soudu.

psali jsme: psali jsme: Vrah zvaný Kurýr: Devět mrtvých prostitutek, z toho jedna v Praze. Úspěšný spisovatel, novinář a básník, jehož vražednou zbraní byla podprsenka

Celá konstrukce o údajném opuštění partnerem se však odehrávala jen v její hlavě. Partner prý nikdy neřekl, že by jí opustil, pokud by porodila.

První dítě, holčičku, zardousila Anna Dusíková v roce 2013. Porodila na záchodě. Ovázala jí tkaničku od bot kolem krku a utáhla. Pak mrtvolku zabalila do batohu a hodila mezi haraburdí na půdě.

Druhý chlapeček přišel na svět o rok později. Dýchal, křičel. I jeho stihl stejný osud jako sestřičku. Matka ho uškrtila tkaničkou, nacpala do tašky a pohodila na půdě.

psali jsme: Ivan Milat: Vrah baťůžkářů, který lovil turisty v lese v Austrálii jako jeleny. Podpálil dům exmanželce, uřízl si malíček a poslal ho soudu

Třetí dítě, chlapec, přišel na svět rok 2015. Byl donošený, zdravý, prý dýchal, plakal. Anna Dusíková ho uškrtila, hodila do pytle od psích granulí a odnesla na půdu k dvěma sourozencům. Pak omdlela. Přítel, který se vrátil z práce, viděl krev, tak zavolal záchranku.

„Vím, že existují babyboxy i anonymní porody. Neumím si to vysvětit. Sama nechápu, proč jsem jednala takhle,“ řekla Dusíková soudci.

Na trojnásobnou vraždu dostala Anna Dusíková 24 let vězení.

 

Autor: hop

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace