Matthew McConaughey: Zatkli ho, jak hraje nahý na bubínky. Držení drog, zněl policejní verdikt

Matthew McConaughey: Zatkli ho, jak hraje nahý na bubínky. Držení drog, zněl policejní verdikt
Popisek: Matthew McConaughey
28 / 05 / 2018, 18:00

Herec Matthew McConaughey býval stejný podivín, jaké má jméno. Když ho policie v roce 1999 zatýkala v jeho domě v Texasu, byl zmatený, a to i na své poměry. Příchodem policie, kterou zavolali zoufalí sousedé, byl překvapen, ale jen krátce.

Situaci poněkud komplikoval fakt, že přišel otevřít nahý. „Čekal jsem někoho jiného, ale to nevadí. Pojďte, zahrajeme si spolu,“ pozval muže zákona a ukázal na bonga.

Policisté toho využili a prohledali mu dům. Měl velkou kliku, že nic nenašli, a proto byla všechna obvinění později stažena. Podle svědků však míval doma marihuanu a hašiš po kilech.

psali jsme: Herec Hirsch skočil na filmovou ředitelku, protože je bohatá, ačkoliv nikdy nepracovala

Matthew McConaughey podle mnoha svědků pravidelně kouřil marihuanu a užíval drogu s názvem paraphernalia, což je něco jako slabší LSD. Jeho noční incident se vyřešil pokutou za rušení domovního klidu.

Matthew McConaughey s rodinou

Matthew McConaughey s rodinou

 

„Potýkal jsem se s démony, než jsem potkal svou ženu,“ svěřil se jinak málomluvný herec, který se oženil s módní návrhářkou Camilou Alvézovou v roce 2012 po pětiletí známosti. Mají tři děti.

psali jsme: Krásná Pamela (†18), vášnivá Italka, vyvolala revoluci: Ubodal ji a částečně snědl „z lásky“ drogový dealer. Rozřezané tělo v kufrech postavil u dálnice

Mezi jeho partnerky patřily vyhlášené krásky z řas hereček Ashley Judd, Sandra Bullock, Penélope Cruzová, Salli Richardson nebo Janet Jackson.

Jeho rodiče byli spolu oddáni hned třikrát, když byli mezi sňatky navzájem dvakrát rozvedeni, aniž by o tom on jeho sourozenci věděli.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.